Zalety Stosowana THCP

stosowanie thcp z konopi indyjskiej

Konopie indyjskie to magiczna roślina z mnóstwem korzyści, więc dlaczego THCP miałby zostać pominięty? Zgoda, THCP jest wciąż nowym kannabinoidem dla społeczności, a eksperci nie wiedzą jeszcze zbyt wiele na jego temat poza jednym dużym badaniem. Ale anegdotyczne doniesienia sugerują, że THCP ma wiele potencjalnych zastosowań medycznych.

Na przykład THCP może skuteczniej łagodzić ból u osób cierpiących na przewlekły ból lub choroby zapalne — THCP może być znacznie skuteczniejszy niż THC w przypadku użytkowników wymagających wyższych dawek.

Jednocześnie THCP może być również bardziej uspokajające niż THC, pomagając osobom cierpiącym na bezsenność lub nieuleczalny ból, który nie pozwala im prawidłowo spać.

THCP może również przynosić inne korzyści, takie jak:
• Hipomobilność,
• Działanie przeciwbólowe,
• Korzyści przeciw nudnościom,
• Efekty przeciwdrgawkowe,
• Uspokojenie.

A dla tych z nas, którzy konsumują marihuanę tylko dla zabawy — kto by jej nie lubił? — THCP ma jedną główną zaletę. THCP jest silniejszy, więc pojedynczy joint THCP zrobi ci tak samo dobrze, jak trzy jointy zwykłej marihuany.

Jeśli badania kliniczne potwierdzą tę perspektywę, a producenci wymyślą sposób na masową produkcję THCP dla użytkowników rekreacyjnych, może to zmienić sposób, w jaki konsumujemy konopie indyjskie.

Należy pamiętać, że pomimo twierdzeń i przewidywań nie ma prawdziwych dowodów na to, jak THCP działa na ludzi. Chociaż THCP jest 33 razy bardziej reaktywny w stosunku do receptorów CB, eksperci nadal nie są pewni, czy ta sama wyższa reaktywność przekłada się na wyższą moc po spożyciu.

Skutki uboczne THCP

Konopie indyjskie są niesamowite, a przedawkowanie ich jest prawie niemożliwe, ale to nie znaczy, że THCP jest również bezpieczne. Nie ma wystarczających danych na temat THCP, więc nie wiemy jeszcze, czy jest całkowicie bezpieczne. Problem nie polega na tym, że wpłynie to na twoje zdrowie, ale na tym, że łatwo jest spożyć zbyt dużo THCP i doświadczyć złych efektów. Dlatego zaleca się zachowanie dużej ostrożności podczas spożywania THCP.

Pamiętaj, że THCP jest potencjalnie silniejszy niż Delta-9-THC, ponieważ jest bardziej zdolny do wiązania się z receptorami CB niż tradycyjne THC. Nawet mniejsze dawki mogą powodować negatywny haj.

Niektóre z typowych objawów, które mogą towarzyszyć złej podróży po spożyciu THCP, obejmują:
• Paranoja,
• Lęk,
• Zawroty głowy,
• Suchość w ustach,
• Letarg,
• Szybkie bicie serca,
• Niepokój,
• Wahania nastroju.

Tak więc, aby uniknąć takich nieprzyjemnych skutków ubocznych, rozważ najpierw spożycie małej dawki, aby zobaczyć, jak twoje ciało reaguje na THCP. Najlepiej zacząć od małej dawki 0,3 mg, która może być tak silna jak 10 mg THC. Gdy ocenisz, jak tolerancyjny jest twój organizm na THCP, możesz zwiększyć dawkę.

Czy TCP jest legalne?

Delta-9-THC może być legalny w twoim regionie lub nie, ale podobnie jak Delta-8 i Delta-10, THCP znajduje się w szarej strefie, jeśli chodzi o legalność w większości regionów.

Nie znajduje się na liście substancji kontrolowanych zgodnie z federalną ustawą o substancjach kontrolowanych (CSA), ale ponieważ nadal jest analogiem tetrahydrokannabinolu (THC), THCP, podobnie jak inne analogi THC, jest nadal zabroniony zgodnie z federalną ustawą o analogach (FAA), chyba że lokalne przepisy stanowią inaczej.

Z drugiej strony THCP występuje naturalnie w konopiach, które również zawierają mniej niż 0,3% THC. Można więc argumentować, że jest chroniony zgodnie z ustawą Farm Bill z 2018 roku, która legalizuje konopie i inne pochodne konopi.

Właśnie dlatego THCP znajduje się w legalnej szarej strefie. Powinieneś sprawdzić lokalne przepisy dotyczące konopi i THC, aby mieć pewność, czy THCP jest legalne w Twojej okolicy, czy nie.

Czy można kupić THCP?

Mimo że THCP jest stosunkowo nowym odkryciem, wiele marek idzie za ciosem i wyprodukowało produkty THCP. Więc tak, możesz kupić THCP na rynku, ale od kilku marek CBD.

Możesz sprawdzić lokalną przychodnię lub sklepy internetowe, aby sprawdzić, czy produkty THCP są dostępne w Twojej okolicy.

W przypadku produktów THCP musisz uważać na to, gdzie wydajesz pieniądze, ponieważ nadal istnieje obawa o bezpieczeństwo, ponieważ jest to tak nowy rodzaj produktu na rynku. Brakuje badań naukowych na temat THCP i jego krótko- i długoterminowego wpływu na organizm ludzki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.