Sposoby Na Wzmocnienie Efektów Marihuany 

Palenie większej ilości marihuany w celu zwiększenia intensywności haju może mieć odwrotny skutek. Czasami po prostu może cię uśpić.

Poniżej zestawiliśmy listę sposobów na zwiększenie efektywności Twoich sesji. Jeśli zastosujesz się do poniższych wskazówek, możesz upewnić się, że nie marnujesz czasu i pieniędzy na zły haj.

1. Zrób sobie przerwę

Kiedy codziennie palisz lub waporyzujesz, najprawdopodobniej rozwiniesz tolerancję na działanie marihuany. Twoje ciało przyzwyczaja się do THC i jego wpływu na ciebie. Więc to, co chcesz zrobić, to zrobić sobie przerwę.

Nie sugerujemy, że musisz rzucić palenie na zawsze. Całkowite zatrzymanie przyniosłoby efekt przeciwny do zamierzonego zwiększenia intensywności twoich efektów. Robiąc sobie przerwę, pozwalasz swojemu organizmowi zresetować swoją tolerancję i ponownie zacząć w pełni odczuwać efekty działania marihuany.

Daj sobie tydzień lub dwa, a powinieneś zacząć odczuwać prawdziwą różnicę. Po około trzydziestu dniach może być tak, jakbyś nigdy nie palił. Możesz naprawdę zresetować tolerancję i zasadniczo zacząć od nowa odczuwać wzloty.

2. Wybierz odpowiednią odmianę

Być może zauważyłeś, że „wybór odpowiednie odmiany” jest tematem przewodnim wielu poradników. Jest ku temu powód. Wybór odpowiedniej odmiany jest tym samym, co wybór odpowiedniego narzędzia do pracy. Chcesz się naćpać? Upewnij się, że używasz odpowiedniego narzędzia. W tym przypadku narzędziem, którego chcesz użyć, jest naprawdę dobra odmiana konopi.

Wybór odpowiedniej odmiany, aby uzyskać odpowiedni efekt, będzie naprawdę ukierunkowany na to, czego chcesz od swojej marihuany. Wyższa koncentracja związków chemicznych w konopiach powinna dać efekt, którego szukasz.

3. Przechowuj swoją marihuanę w odpowiedni sposób

Sposób przechowywania marihuany będzie miał wpływ na jej skuteczność i intensywność. Jeśli po prostu rzucisz go gdziekolwiek, nie będziesz miał produktu, który zaspokoi Twoje potrzeby. Z czasem ulegnie degradacji. Wraz z degradacją cannabis, twój haj również się ulegnie degradacji.

Jeśli odpowiednio przechowujesz marihuanę, zachowa ona jak największą skuteczność. Jak każdy materiał organiczny, jeśli jest niewłaściwie przechowywany, psuje się. W przypadku marihuany zepsucie oznacza utratę THC. Utrata THC zmniejszy twój haj.

4. Nie pal marihuany, zamiast tego ją zjedz

Czy chcesz w inny sposób zwiększyć swój haj? Użyj artykułów spożywczych, aby uzyskać dawkę marihuany. Kiedy jesz marihuanę, wchłanianie THC przez organizm działa inaczej niż podczas palenia marihuany. Związek 11-hydroksy-THC jest głównym związkiem THC wytwarzanym przez organizm po przetworzeniu THC przez wątrobę. To najsilniejszy związek THC.

Ze względu na sposób, w jaki organizm trawi, uwalnianie THC z jedzenia może przebiegać wolniej, dłużej i intensywniej. Porównaj to z paleniem lub wapowaniem, które bardzo szybko wysyła THC do krwiobiegu, ale jest również szybko przetwarzane. Ogólnie rzecz biorąc, artykuły spożywcze zwykle są w stanie wywołać bardziej intensywny haj.

5. Zjedz mango

Nie śmiej się, to autentyczna rada! Mango może zintensyfikować działanie marihuany. Zjedzenie mango na godzinę lub dwie przed spożyciem marihuany może znacznie zintensyfikować doznania. Więc jak to działa? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Mango zawiera związki zwane terpenami. Oprócz nadania im smaku i aromatu, mają również ciekawy wpływ na terpeny zawarte w konopiach. Mircen, terpen występujący również w marihuanie, jest obecny w mango. Po zjedzeniu mango terpeny są wchłaniane przez organizm i przygotowują organizm do wchłonięcia THC. Jedzenie mango może pomóc w doświadczaniu silniejszego haju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.