5 Najlepszych Odmian Marihuany Na Sen

Konopie indyjskie są używane do radzenia sobie z bezsennością od dziesiątek tysięcy lat. Więc masz problemy z zaśnięciem? Zapraszamy do czytania.

1. Grand Daddy Purple

Ta odmiana to prawdziwy klasyk z Północnej Kalifornii, będący mieszanką odmian Urkle i Big Bud. Prawdziwie nokautująca, ta odmiana zapewnia użytkownikom umysłowy haj oraz intensywny, fizyczny relaks. Zazwyczaj Grand Daddy Purple jest stosowany w leczeniu bólu, bezsenności, stresu i utraty apetytu.

2. Skywalker OG

Skywalker to głównie odmiana indica, która jest mieszanką OG Kush z dodatkiem Blueberry i Mazar Kush. Odmiana smakuje jak szyszki sosnowe z nutą haszyszu. Ostrożnie, ta odmiana zrzuci twoje skarpetki i utrzyma cię na kanapie przez kilka godzin.

3. Alpha OG

Alpha OG to wariacja na temat oryginalnej odmiany OG Kush, która zdobyła wiele nagród za grube kryształowe trichomy i silny zapach sosny. Przy poziomie THC sięgającym 20%, ta odmiana jest przeznaczona dla osób z przewlekłym bólem, bezdechem sennym i problemami z utratą wagi.

4. Gorilla Glue

Z łagodnym smakiem i słodkim ostrym zapachem, to zioło sprawi, że zapadniesz w sen szybciej niż
anestezjolog. To silna odmiana, o której mówi się, że jest mieszanką Sour Dubb, Chemsis i Chocolate Diesel.

5. U-Dub Purp

U-Dub Purp to mityczna odmiana północno-zachodnia, która została wydobyta na światło dzienne w instytucie raka na Uniwersytecie Waszyngtońskim. Ta odmiana jest tak silna, że ​​jest uważana za ojca chrzestnego Indica i zapewnia spokój zarówno pacjentom z rakiem, palaczom, jak i cierpiącym na bezsenność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.