Stosowanie Marihuany Na Pusty Żołądek

Czy spożywanie marihuany na pusty żołądek sprawia, że doświadczany przez ciebie haj jest mocniejszy?

Czy odczuwasz silniejsze działanie marihuany, jeśli spożywasz ją na pusty żołądek? Jest to prawdopodobnie pytanie, które większość zadawała na temat niezliczonych produktów spożywczych, napojów i wielu innych rzeczy, które spożywamy w naszym życiu. Często zastanawiamy się, jak różne byłyby doświadczenia, gdybyśmy nie jedli nic przed konsumpcją marihuany.

Dlaczego tak jest, nie jest pewne. Niezależnie od tego jest to temat długo dyskutowany. Najczęściej debaty te nie zawierają żadnych wniosków i prowadzą do powstawania anegdotycznych ustaleń.

W tym momencie badania nad konopiami indyjskimi pozostają daleko w tyle. Istotne kwestie dotyczące opieki nad pacjentem, zdrowia psychicznego i dziesiątki innych pilnych problemów nie wymagają niezbędnych badań ze względu na obecny zakaz w krajach takich jak Stany Zjednoczone. Nie powinno więc dziwić, że badania nad skutecznością spożywania marihuany na pusty żołądek pozostają w tej chwili minimalne.

Aby głębiej zagłębić się w dyskusję, zwracamy się do tego, gdzie najczęściej diagnozuje się nasze choroby: do Internetu.

W większości przypadków eksperci od konopi mówią konsumentom, aby nie spożywali produktów spożywczych z marihuaną na pusty żołądek. Uzasadnieniem tej zasady, którą niektórzy uważają za istotny punkt w konsumpcji jadalnej, jest to, że artykuły spożywcze sprawiają, że użytkownik odczuwa efekty dłużej i bardziej dotkliwie. Chociaż jest to powszechnie uważane przekonanie, istnieje niewiele rzeczywistych dowodów na to, że jest to prawdą. W rzeczywistości niektórzy wskazują na pewne badania, aby pokazać, że wcale tak nie jest.

Przykładowo, badanie z 1999 roku, w którym stwierdzono, że THC opóźnia trawienie o prawie 50 procent. Dodatkowo podkreślili badanie z 2012 roku, które wykazało, że THC i CBD są szybciej wchłaniane na pusty żołądek w porównaniu z osobami dobrze odżywionymi. To powiedziawszy, profesor wyjaśnił, że całkowita absorpcja kannabinoidów była wyższa u tych, którzy jedli przed spożyciem. Opracowali: „Chociaż jedzenie opóźniało czas osiągnięcia szczytowych stężeń substancji, jej rzeczywiste poziomy były poza tym bardzo podobne”.

Podczas gdy większość uwagi koncentrowała się na artykułach spożywczych, dyskusje na temat palenia i ogólnej konsumpcji toczyły się od lat – wykraczając daleko poza czasy forów internetowych. Na szczęście, ostatnie kilka lat dało nam przynajmniej sposób na zachowanie tych anegdotycznych informacji, dopóki nie pojawi się dokładniejsza analiza.

Spożywanie innych substancji na pusty żołądek

O spożywaniu alkoholu na pusty żołądek mówi się już od dawna. Obejmuje to badanie z 1993 roku z udziałem dziewięciu uczestników, sześciu mężczyzn i trzech kobiet. Naukowcy testowali spożywanie przez użytkowników alkoholu na pusty oraz pełny żołądek. Nic dziwnego, że dane wykazały, że reakcja na działanie alkoholu u osób, które niedawno jadły, trwała dłużej, podczas gdy ogólny poziom spożycia pozostał taki sam we wszystkich scenariuszach – podobnie jak w przypadku marihuany.

Dla miłośników kawy i herbaty: spożywanie kofeiny na pusty żołądek może powodować mdłości żołądkowe, ból głowy lub uczucie zagubienia i niepokoju. Dr Adam Simon powiedział w 2017 roku, że spożywanie kofeiny na pusty żołądek może również prowadzić do uszkodzenia żołądka i zmian nastroju.

Nawet seks został zakwestionowany. Powszechnie uważa się, że w przeciwieństwie do większości innych rzeczy, współżycie powinno się wykonywać na pusty żołądek. Wraz z ilością energii potrzebnej organizmowi do strawienia posiłku, wytrzymałość danej osoby może być naprawdę słaba, zwłaszcza jeśli chcesz sprostać wymaganiom partnera (partnerów). Ponadto, pełny żołądek potencjalnie sprawia, że ​​osoba czuje się wzdęta, zmęczona i nie wygląda tak, jak mogłaby chcieć, gdy nadejdzie czas, aby zabrać się do pracy.

Podsumowanie

Najlepszym podejściem, jakim możesz przyjąć w tym temacie jest rozpoczęcie od niewielkiej dawki i zwiększanie jej powoli. Określanie własnej dawki jest również dobrym pomysłem, nawet jeśli produkty pochodzą od renomowanych marek. Niekoniecznie zalecamy stosowanie marihuany na pusty żołądek, zawsze miej przy sobie jakieś przekąski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.