Nieodczuwanie Haju Podczas Pierwszego Palenia Marihuany

Czy miałeś kiedyś tego przyjaciela, który powiedział, że po prostu nic nie poczuł po zapaleniu marihuany? A może ty byłeś tą osobą, która nie doświadczyła żadnych efektów podczas pierwszego doświadczenia z marihuaną.
Każdy, kto jest sfrustrowany lub zdezorientowany tym zjawiskiem konsumpcji na wczesnym etapie, powinien rozważyć poniższe punkty. Mogą dotyczyć Ciebie lub kogoś, kogo znasz.

Twoje ciało może początkowo nie pozwolić ci na odurzenie

Należy pamiętać, że konopie indyjskie wpływają na każdego w różny sposób, a odurzenie, którego doświadcza osoba, może i prawdopodobnie będzie się różnić w zależności od osoby. Czynniki mogą obejmować wzrost, wagę i metabolizm osoby. Pomyśl o tym, jak większa osoba prawdopodobnie musi spożywać więcej alkoholu, aby poczuć się pijana, lub więcej jedzenia, aby poczuć się najedzona. Fizyczny wygląd osoby często jest winowajcą, jeśli fizyczne ograniczenia powstrzymują ją przed doświadczeniem THC. Jednak w innych przypadkach dodatkowe czynniki wewnętrzne mogą zmienić czyjeś doświadczenie. Obejmuje to wszelkie problemy związane z hormonami danej osoby, a także z jej poziomem serotoniny i dopaminy.

W 2014 roku badanie wskazało na naturalnie wytwarzający hormon pregnenolon jako przeciwdziałanie THC. W raporcie stwierdza się, że hormon „może chronić mózg przed zatruciem konopiami indyjskimi”. Jeśli dana osoba nadal nie odczuwa skutków spożycia THC po kilkukrotnym spożyciu, może rozważyć wizytę u lekarza w celu uzyskania dalszych odpowiedzi.

Możesz niewłaściwie stosować marihuanę

Jeśli dana osoba nie jest na haju za pierwszym razem, osoby wokół niej mogą zasugerować spróbowania innego podejścia. Jednym z częstszych błędów popełnianych przez nowych konsumentów jest traktowanie marihuany jak papierosów. Chociaż mogą wydawać się podobne, ich metody konsumpcji są raczej różne. Mianowicie, użytkownik trzyma nikotynę w ustach. Podczas gdy w przypadku konopi zaleca się, aby osoba wdychała dym bezpośrednio do swojego ciała bez trzymania go w ustach.

Zastanów się również, jak konsumowana jest marihuana. Jeśli dana osoba nie poczuje skutków dymu w ciągu kilku minut, może być konieczne zbadanie innych powodów z tej listy. Jednak w przypadku produktów spożywczych, waporyzacji i innych metod konsumpcji najlepiej jest pamiętać, że efekty początkowe są różne, czasami pojawiają się dopiero w ciągu dwóch godzin. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku produktów spożywczych.

Słabej jakości marihuana

Nie każda marihuana jest sobie równa. Dzisiejsze uprawy konopi są o wiele mocniejsze, jeśli chodzi o THC. Ten fakt powinien zapewnić każdemu haj, prawda? Teoretycznie tak. Ale kilka czynników mogło sprawić, że coś poszło nie tak. Począwszy od producenta, który niedokładnie zabrał o uprawę. Oznacza to wszystko, od nieszczelnego dachu, przez który woda opadała na roślinę, po niewłaściwie sklasyfikowany kwiat, to wszystko może zrujnować twoje doświadczenie.

Nawet jeśli dana osoba otrzyma wysokiej jakości kwiat, nie oznacza to, że odmiana zachowa swoją jakość z upływem czasu. Jeśli pozostawi się je w kontakcie z żywiołami, marihuana może ulec degradacji i pogorszeniu. W związku z tym ważne jest, aby przechowywać kwiatki w chłodnym, ciemnym pojemniku, który nie wpuszcza powietrza do opakowania.

Niezawodna metoda przechowywania również nie zapewni wiecznej ochrony kwiatów. Podobnie jak wszystko inne niż miód, marihuana ma datę ważności. Gdy ten termin minie lub zostanie wystawiony na wystarczającą ilość światła UV, THC i THCA w roślinie mogą przekształcić się w inne kannabinoidy, a mianowicie CBN i CBNA. Chociaż te kannabinoidy nie zaszkodzą człowiekowi, mogą powodować inne skutki niż oczekiwano. Może to potencjalnie spowodować, że osoba pomyśli, że nie jest na haju.

Może potrzebujesz większej ilości marihuany

Metoda „zaczynaj od małej dawki i rób to powoli” to wspaniała koncepcja. Zasadniczo, zacznij od małej dawki marihuany, niezależnie od tego, czy palisz, jesz, odczekaj 30 minut do godziny, aby ocenić efekty. Jeśli dana osoba nie czuje haju za pierwszym razem, może być potrzebna druga runda. Jeśli tak, mogą przyjąć równe lub nieco większą ilość marihuany i ocenić jak na nich wpłynęła.

Nie musisz przesadzać, jeśli pierwszy raz nie załatwił sprawy. Kontynuuj na tych samych poziomach konsumpcji lub stopniowo je zwiększać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.