Czy Bardziej Opłaca Się Kupować Koncentraty Niż Kwiaty?

W szybko rozwijającym się świecie konsumpcji konopi, rynek amerykański jest zdominowany przez dwa rodzaje produktów: kwiaty i koncentraty. Konopie indyjskie w całej okazałości pokryte trichomami to widok, który warto zobaczyć. Przez praktycznie większość czasu w historii spożycia konopi dotyczyła surowej rośliny i jej palenia. W ten sposób palenie kwiatów stało się tradycją społeczności konopi indyjskich, którą wielu nadal podaje jako główny powód, dla którego wybierają roślinę ponad jakąkolwiek inną opcję.

Kolejnym, drugim najbardziej popularnym produktem są koncentraty cannabis. Na przestrzeni wieków różnymi metodami ludzie zaczęli ekstrahować z rośliny olej i inne związki. W przypadku oleju produkty okazały się znacznie mocniejsze niż kwiatu. W niektórych przypadkach trzy do czterech razy mocniejsze. W zależności od konsumenta preferencje na pewno będą się różnić. Tak więc, gdy kilku czytelników zapytało, co naszym zdaniem jest lepsze, zdecydowaliśmy się podejść do tematu pragmatycznie.

Plus i minusy kwiatów

Jak wspomniano powyżej, kwiaty to prawdziwa tradycja. Dla niektórych osób to prawdziwa tradycja. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie wolą kwiaty. Obejmują one doświadczenie całej rośliny lub efekt otoczenia. Dzięki kwiatom ludzie przyjmują THC, CBD, dodatkowe kannabinoidy, terpeny, flawonoidy i inne składniki, które tworzą odmianę i jej wyjątkowe efekty.

Mówiąc o całej roślinie, uprawa kwiatów jest znacznie łatwiejsza niż dość kosztowna (do sześciu cyfr!) inwestycja potrzebna do wyprodukowania koncentratów. A kiedy nie możesz uprawiać marihuany, możesz ją po prostu zakupić. W każdym razie, pąki marihuany są znacznie tańsze.

To powiedziawszy, pamiętaj, że niski koszt na niewiele się przyda, jeśli masz wysoką tolerancję. Przy niższej dawce niż koncentraty, kwiat konopi może potrzebować więcej czasu, aby dana osoba poczuła się jak na haju. est to szczególnie ważne, jeśli dana osoba jest częstym konsumentem lub ma wysoką tolerancję.

Wady i zalety koncentratów

Koncentraty to wciąż rozwijający się rynek otwarty na nowych konsumentów. Ich wszechstronność i siła działania podkreślają, dlaczego ludzie wybierają koncentratu (zarówno medycznie jak i rekreacyjnie).

Podczas gdy konsumenci rekreacyjni mogą cieszyć się dodatkową siłą, pacjent medyczny marihuany może to zrobić, ponieważ koncentraty zmniejszają liczbę dawek, które muszą przyjmować każdego dnia. Efekty mogą być bardziej znaczące, dając osobie większą ulgę przez dłuższy czas.

Oprócz tego, że są mocniejsze, dana osoba może również osiągnąć pożądaną dawkę znacznie szybciej niż w przypadku kwiatu. Przyjęcie oleju może pomóc osobie osiągnąć upragniony haj łatwiej niż w przypadku kwiatów, gdzie osiągnięcie tego samego poziomu może wymagać jednego lub więcej jointów. To powiedziawszy, w przypadku produktów spożywczych czas wystąpienia efektów będzie dłuższy niż w przypadku palenia.

Jednak koncentraty prawie zawsze mają wyższą cenę niż kwiaty. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku koncentratów wykonanych metodami bezrozpuszczalnikowymi, które są sprzedawane jako produkty całkowicie naturalne z najwyższej półki (ceny stają się jednak coraz bardziej przystępne wraz ze wzrostem ich popularności). To samo można powiedzieć, kupując pąki bardziej unikalnej odmiany, takiej jak landrace lub jakikolwiek bardzo pożądany kwiat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.