Jak Kupić Wysokiej Jakości Medyczną Marihuanę?

Kupowanie marihuany może onieśmielać wiele osób. Wchodzisz do sklepu cannabis, i napotykasz ogromny wybór różnych produktów. Jak odnaleźć się w tym gąszczu opcji? Kupowanie online może być jeszcze trudniejsze!

Jeśli chodzi o kupowanie marihuany, wiele osób stosuje system, który odzwierciedla strategię kupowania wina przez wiele osób: znajdują oni fajnie wyglądającą etykietę, która pasuje do ceny, którą chcą wydać i przechodzą do kasy. Czy taka strategia pomaga znaleźć dobre wino? Absolutnie nie.

Jak mówią badania, cena, procent THC i nazwa odmiany to najczęstsze powody, dla których klienci wybierają produkt. Mimo że kryteria te są pomocne w zawężaniu opcji, żadne z nich nie mówi o jakości produktu.

Więc jaka jest różnica między tańszymi i droższymi odmianami? Po co wydawać dodatkowe pieniądze? Aby odpowiedzieć na te pytania, musimy przyjrzeć się cechom definiującym marihuanę wysokiej jakości.

Jakość to nie tylko THC

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kwiat z najwyższej półki nie zawsze ma najwyższą zawartość THC? Wysokiej jakości marihuana charakteryzuje się złożonym układem kannabinoidów i terpenów, a nie tylko THC. Ten skomplikowany układ związków – zwany po spożyciu efektem otoczenia – zapewnia solidne, zbalansowane efekty, które skutkują przyjemniejszym hajem.

Pąki z dominacją THC, któremu brakuje różnorodności terpenów i kannabinoidów, zapewnią jednowymiarowe, krótkotrwałe, a może nawet wywołujące niepokój doznanie.

Innym sposobem spojrzenia na tę kwestię jest zrozumienie, że płacąc więcej za marihuanę wysokiej jakości, płacisz za związki, które nie są THC. Niestety, ponieważ bardzo niewiele z tych związków znajduje się na etykiecie, ustalenie, czy kupowany produkt jest wart dodatkowej gotówki, może być trudne.

Chociaż nie wszystkie produkty będą miały na etykiecie pełną listę zawieranych substancji chemicznych, istnieje kilka innych sposobów na określenie, czy marihuana jest wysokiej jakości.

Charakterystyka marihuany wysokiej jakości

Jeśli nie masz możliwości powąchania kwiatu przed zakupem, najlepszym wskaźnikiem określającym jakość produktu będzie świeżość. Marihuana z czasem ulega degradacji; terpeny są w stałym stanie parowania i praktycznie zanikają po sześciu miesiącach.

Właściwe przechowywanie może opóźnić ten proces, ale nic nie jest w stanie zatrzymać go całkowicie. Dlatego przed zakupem sprawdź datę zbioru, ponieważ od tej daty zależy jego złożoność chemiczna – upewniasz się, że substancje odpowiedzialne za efekt otoczenia nadal się tam znajdują.

Jeśli masz szczęście mieszkać w okolicy, gdzie jesteś w stanie powąchać marihuanę przed zapakowaniem, masz ogromną przewagę. Powąchanie kwiatu to najlepszy sposób na określenie jego profilu terpenowego. Im bardziej ostry aromat, tym więcej terpenów.

Chcesz także upewnić się, że stan pąków oraz dojrzałość włosków jest prawidłowa. Idealny trichom będzie mlecznobiały, a roślina o silnej genetyce będzie przez nie gęsto pokryta. Wyraźne trichomy wskazują, że roślina została zebrana przed osiągnięciem dojrzałości, a jeśli widzisz bursztynowe lub brązowe włoski, oznacza to, że roślina nie została zebrana wystarczająco wcześnie.

Na koniec, warto wspomnieć o wysyłce oraz obsłudze. Wysokiej jakości kwiat jest odpowiednio wysuszony i utwardzony. Dzięki temu jest on smaczniejszy oraz wolny od pleśni, a jego dym jest gładszy.
Warto kupować pąki w słoiku, ponieważ plastikowe torebki niszczą trichomy znajdujące się na zewnętrznej stronie kwiatu.

Słoik posiada minimalny wpływ na ogólną cenę produktu, ale duży wpływ na wrażenia z produktu.

Zaufaj hodowcy

Ostatecznie, marihuana wysokiej jakości jest produkowana przez wysokiej jakości hodowców. Wytwarzanie doskonałej marihuany nie jest magią – to umiejętność rozwijana z czasem poprzez ciężką pracę. Dobre zioło powinno być po prostu dobre, ponieważ poświęcono mu odpowiedni czas. Będziesz mógł zobaczyć, posmakować i powąchać wysiłek włożony w uprawę marihuany wysokiej jakości.

Możliwość zaufania hodowcy daje również pewność siebie podczas próbowania nowej odmiany. Nie zawsze możesz wiedzieć, jak odmiana wpłynie na Ciebie, ale możesz wiedzieć, czy odmiana została wyhodowana przez kogoś, kto ceni jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.