Czy produkty spożywcze z marihuaną są dla Ciebie odpowiednie?

Medyczna marihuana wywołała wiele różnych kontrowersji, odkąd weszła na medyczny rynek.

Jednym z takich twierdzeń jest to, że produkty spożywcze z marihuaną są bardziej skuteczne niż palona marihuana. Jednak pytanie, które powinno się tu pojawić jest – czy produkty spożywcze z marihuaną są dla Ciebie odpowiednie? Istnieje wiele czynników, które sprawiają, że marihuana w postaci produktów spożywczych jest wyborem preferowanym przez wielu pacjentów.

1. Produkty spożywcze z marihuaną są bardziej bezpieczne

Badania wykazały, że spożywanie marihuany w postaci jadalnej jest korzystniejsze dla płuc, ponieważ wraz z tego rodzaju konsumpcją nie jest wdychany węgiel. Dlatego też produkty spożywcze z marihuaną są o wiele bezpieczniejsze niż te, które są palone.

Mimo, że wdychana marihuana nie ma negatywnego wpływu na płuca, wdychany wraz z nią węgiel może powodować pewne uszkodzenia. Artykuły spożywcze z marihuaną oferują dobrą alternatywę bez skutków ubocznych – z tą samą korzyścią medyczną.

2. Produkty spożywcze z marihuaną mają mniej skutków ubocznych

Często ludzie wierzą, że spożywanie produktów spożywczych z marihuaną powoduje silne uczucie niepokoju lub paranoi. Tak jednak nie jest. Ta reakcja jest często powodowana niepewnością wypróbowania jadalnej marihuany po raz pierwszy. Jeśli ten strach przejawia się podczas pierwej próby spożycia tego rodzaju produktów, możesz mieć pewność, że kiedy zaczniesz je wykorzystywać regularnie, doświadczany lęk szybko ustąpi.

3. Produkty spożywcze z marihuaną oferują swoje efekty w bardziej odpowiednim czasie

Palona marihuana oferuje swoje efekty praktycznie natychmiast. Efekty te utrzymują się około 30 minut, do godziny, a następnie zaczynają powoli zanikać. Może to powodować, że dany użytkownik jest drażliwy i spożywa ją o wiele częściej, niż by sobie tego sam życzył. Jednak efekty produktów spożywczych z marihuaną trwają zwykle około 6 godzin, zanim znikną całkowicie. Oznacza to, że pacjenci mogą cieszyć się trwałymi efektami oraz ogólnie mniejszym zużyciem substancji.

Produkty spożywcze z marihuaną dostępne są w kilku różnych opcjach, z których każda posiada swoje własne efekty.

1. Efekty oralne

Produkty spożywcze z marihuaną, które zaczynają działać, gdy tylko znajdą się w jakie ustnej – takie jak gumy, nalewki, cukierki do ssania, te wszystkie znane są z działania oralnego. Te produkty zapewniają szybkie efekty, które utrzymują się zwykle od 2 do 3 godzin.

2. Efekty z kategorii żołądkowo-jelitowych

Produkty spożywcze z cannabis, które zaczynają działać poprzez proces metabolizowania zachodzący w jelitach, należą do kategorii efektów żołądkowo-jelitowych. Należą do nich ciasteczka, ciastka i inne znane przekąski zawierające marihuanę. Te produkty spożywcze posiadają opóźnione efekty ze względu na fakt, że muszą one najpierw zostać strawione – ich efekty natomiast utrzymują się przez co najmniej 6 godzin.

3. Efekty hybrydowe

Produkty hybrydowe, takie jak czekoladki czy napoje, działają zarówno w jamie ustnej, jak i jelitach. Te produkty spożywcze zapewniają szybką ulgę, a jednocześnie – długotrwałe efekty.

Jadalne produkty z marihuaną można skutecznie wykorzystywać w przypadku wielu dolegliwości. Przyjrzyjmy się niektórym z typowych objawów oraz chorób, które można złagodzić dzięki produktom spożywczym z marihuaną.
1. Nudności

Każdy pacjent cierpiący na nudności może znaleźć szybką i skuteczną ulgę dzięki produktom spożywczym z marihuaną. Każdy pacjent może skorzystać z innego rodzaju produktów – w zależności od stopnia nasilenia nudności, których doświadcza.

2. Choroba Leśniowskiego-Crohna

Produkty spożywcze z marihuaną świetnie sprawdzą się także u osób z chorobą Leśniowskiego-Crohna, ponieważ ta choroba jest bezpośrednio związana z jelitami. Ze względu na to, że produkty te zaczynają działać w żołądku, pacjenci z tą chorobą stosunkowo szybko odczuwają ulgę.

Medyczna marihuana została zalegalizowana w wielu krajach oraz ogromnej ilości stanów USA. Dzięki dostępnym obecnie badaniom oferowane przez nią korzyści stają się coraz bardziej widoczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.