Recenzja Odmiany Marihuany Purple Trainwreck

Purpurowe, czyli fioletowe odmiany zawsze fascynowały wszystkich growerów na całym świecie, Purple Trainwreck jest tego przykładem.

Opis odmiany: Purple Trainwreck jest skrzyżowaniem pomiędzy Mendocino Purps i Trainwreck. Obie odmiany są dobrze znane na kalifornijskiej scenie cannabis, a Purple Trainwreck podąża śladami rodziców. Znana z dużych plonów i odporności na choroby i pleśń, odmiana ta od dawna jest jednym z ulubieńców osób uprawiających cannabis outdoor.

Techniki uprawy: jeśli możesz, polecamy uprawiać tę odmianę outdoor; zdrowa gleba i ekspozycja na światło słoneczne pozwolą jej wyzwolić pełnię potencjały; wskazane jest rozpoczęcie przycinania, kiedy roślina będzie miała kilka stóp wysokości, i później powtarzanie procesu co kilka tygodni, aż wejdzie ona w fazę kwitnienia.

Czas kwitnienia: od 8 do 9 tygodni.

Wydajność: wysoka.

Poziom trudności uprawy: umiarkowany.

Klimat: Purple Trainwreck jest odporna na pleśń i dobrze toleruje niższe temperatury; trudne warunki pogodowe mogą obniżać plony zatem idealnie, gdy odmiana ta dostaje 65 – 80 stopni Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: jeśli masz taką możliwość – nie wahaj się i uprawiaj tę odmianę outdoor.

Karmienie: zdrowa, wysokiej jakości gleba już na starcie sprawi, że Purple Trainwreck będzie dobrze rosnąć; witalność roślin może również poprawić kompost.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.