Wskazówki Dotyczące Uprawy Odmiany God Bud

Odmiana God Bud to przykład takiego szczepu, który został stworzony przez growera, krzyżującego odmiany we własnym zakresie i dzięki temu odniósł w tej dziedzinie sukces. Zawsze możesz kupić jakieś nasiona marihuany i samemu poeksperymentować z krzyżowaniem różnych odmian konopi.

Opis odmiany: Długoletni faworyt z Kolumbii Brytyjskiej, God Bud hodowana przez Jordan of the Islands, który zmieszał kanadyjską odmianę znaną jako „God” z Purple Skunk i Hawaiian. God Bud to mocna odmiana indica, która oferuje mocne efekty medyczne i posiada słodki aromat jagód, lawendy i sosny.

Techniki uprawy: odmiana ta może być uprawiana indoor lub outdoor w konfiguracjach hydroponicznych lub glebowych; rośliny i pąki rosną gęste, więc zalecamy przycinanie ich i trenowanie, aby utrzymać odpowiedni przepływ powietrza między pąkami; kwiaty God Bud są pełne lepiej żywicy, dzięki czemu odmiana nadaje się idealnie do wytwarzania haszyszu.

Czas kwitnienia: 7 tygodni.

Wydajność: wysoka.

Poziom trudności uprawy: umiarkowana.

Klimat: God Bud świetnie radzi sobie z chłodniejszym klimatem, ale należy uważać na zbyt wysoką wilgotność; spadek temperatury może spowodować, że pąki zaczną przyjmować barwę purpurową – odmiana ta jednak preferuje temperatury od 65 do 80 stopni Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: God Bud można hodować indoor lub outdoor.

Karmienie: odmiana ta wymaga bardziej intensywnego nawożenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.