Najlepsze Odmiany w Leczeniu Menopauzy

Kobiety, które używają marihuanę zazwyczaj stosują metodę prób i błędów, aby ustalić, jakie odmiany marihuany mogą im pomóc.

Obecnie nie ma odmian cannabis, które zawierają wystarczającą ilość CBD, która zalecana jest do łagodzenia objawów i stanów powszechnie występujących podczas menopauzy.

W związku z tym, proponuje się rozwiązania, które łączą zarówno marihuanę jak i konopie. W celu lepszego, regenerującego snu, zwalczania stanów lękowych oraz depresji sugeruje się podjęzykowe stosowanie skoncentrowanego CBD.

Dla kobiet, które wolą palić marihuanę, proponujemy odmiany takie jak White Widow. Mimo iż nie posiada ona zbyt wielu kannabinoidów, w odmianie tej dominuje sativa bogata w relaksujący mircen, linalol, humulen, a także podnoszący na duchu limonen i nerolidol. A jak wiadomo, THC może być niezwykle pomocne w leczeniu. W okresie menopauzy, drobne epizody euforii są jak najbardziej w porządku.

Aby pomóc sobie i spać lepiej, warto sięgnąć po odmiany, w których dominuje indica np. William’s Wonder. Posiada ona wyjątkowo duże ilości kannabinoidy CBG, który jak pokazują badania, jest bardzo cenny w leczeniu depresji i lęków wywołanych stresem. Profil tego terpenu oferuje uspokajające podniesienie na duchu i jest definitywnie przeznaczony do leczenia ogólnego bólu, bólu głowy, migren a także PTSD.

Rzeczywistość jest tak, że jeśli chodzi o zdrowie kobiet, a zwłaszcza o menopauzę, zachodni lekarze mają niewiele do zaoferowania w zakresie rozwiązań, wybierając zamiast tego informowanie kobiet, że objawy menopauzy, których doświadczają są po prostu normalne.

Gorąco polecamy samodzielne odkrywanie korzyści jakie niesie ze sobą stosowanie marihuany wszystkim kobietom przechodzącym przez menopauzę – bez względu na szybkość procesu oraz intensywność bólu.

Jeśli szukasz medycznych nasion marihuany to sprawdź ofertę sklepu thc-thc, w dziale medyczne odmiany, nasiona marihuany na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.