Uprawa automatycznie kwitnących nasion

Uprawa automatycznie kwitnących nasion, CBDLeczy.pl

Nasiona marihuany kwitnące automatycznie, znane również jako nasiona automatyczne, są stosunkowo nowe na rynku. Dopiero kilka lat temu zaczęto je sprzedawać na rynku komercyjnym. Ze względu na łatwość ich uprawy i zdolność do przetrwania przez cały rok, stały się one dość popularne zarówno wśród sprzedawców jak i kupujących.

Konwencjonalne nasiona konopi wymagają o wiele więcej uwagi oraz spełnienia odpowiednich warunków, aby w ogóle można było myśleć o sukcesie w uprawie. Konwencjonalne nasiona potrzebują odpowiedniej ilości światła i to właśnie tym różnią się one od nasion automatycznych. Rosną one wraz z upływem czasu, niezależnie od oświetlenia. Jedyne czego potrzebują do odpowiedniego rozwoju to sprzyjające środowisko.

W przeciwieństwie do odmian sativa i indica, ruderalis rośnie bez potrzeby pomocy czynników zewnętrznych. Ruderalis rośnie wraz z upływem czasu. Tak więc, odmiany ruderalis są tym, czego poszukujesz jeśli chodzi o uprawę automatycznie kwitnących nasion marihuany. Jest jednak jedna drobna różnica i wada automatycznie rosnących nasion i jest to fakt, że wytwarzają one niższej jakości marihuanę samą w sobie. Stąd kluczem do sukcesu jest odpowiednie połączenie genetyki ruderalis z indica lub sativa.

Ze względu na to, że nasiona automatycznie kwitnące mają szybsze tempo wzrostu, możesz od razu zaczynać od zasiewania ich w dużych pojemnikach – donice lub pojemniki o wielkości około 20 litrów z otworami drenażowymi. To pozwoli im zdrowo urosnąć. Lubią one także nieco chłodniejsze miejsca, ich zapotrzebowanie na chłodne środowisko uzasadnia ich popularność w tak zimnych krajach jak Rosja i Chiny. Maksymalna temperatura powinna wynosić około 20 – 25 stopni Celsjusza, a wilgotność utrzymywać się na poziomie około 60 procent.

Donice znajdujące się w sklepach ogrodniczych mogą nie być odpowiednie do uprawy tych nasion. Nasiona automatyczne wymagają środowiska, w tym gleby przesiewnej, która jest lekka i mało odżywcza. Jednym ze sposobów wykorzystywania tego rodzaju gleby jest przygotowanie jej na własną rękę. Może brzmieć jak wielkie zadanie, ale w rzeczywistości jest dość łatwym procesem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.