Disney zakazuje stosowania marihuany

Disney World zakazuje stosowania marihuany w swoich parkach.

Na początku tego tygodnia, firma Walt Disney Company odwróciła się od pacjentów medycznej marihuany, zakazując stosowania cannabis w parkach Disney World.

Disney’s Magic Kingdom stało się trochę mniej magiczne, ponieważ Disney World oficjalnie zakazało stosowania marihuany w swoich parkach. Zakaz stał się oczywisty, gdy Disney zaktualizowało swoją witrynę, wprowadzając marihuanę do listy przedmiotów, których nie wolno zabierać ze sobą do parku.

Rzecznik Disney powiedział lokalnym mediom, że:

„Chociaż niektóre państwa zalegalizowały marihuanę do celów medycznych lub rekreacyjnych, marihuana pozostaje nielegalna na mocy prawa federalnego. Dokonujemy rewizji zasad panujących w naszych parkach, aby wyjaśnić, że marihuana nie jest dozwolona na ich terenie.”

Należy zauważyć, że rekreacyjna marihuana nie jest legalna na Florydzie, więc Disney World de facto zakazuje ludziom przynoszenia na teren parku swoich leków. Rozumiemy, że właściciele mogą nie życzyć sobie palenia jointów w każdym kącie parku, ponieważ Disney World jest z przeznaczenia miejscem pro rodzinnym, ale co z ludźmi którzy stosują marihuanę w formie koncentratów lub nalewek? Albo produktów spożywczych? Czy jeśli ktoś paliłby dyskretnie z użyciem waporyzatora to czy by to faktycznie komuś przeszkadzało?

Polityka Disney pokazuje, że nie traktują oni marihuany jako lekarstwa. Cannabis zostało zakazane we wszystkich parkach rozrywki Disney.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Disney zakazuje stosowania marihuany”


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.