Oregon dekryminalizuje kokainę, heroinę i inne narkotyki

Oregon dekryminalizuje kokainę, heroinę i inne narkotyki, CBDLeczy.pl

W zeszłym tygodniu Oregon wydał ustawę, która ma za zadanie zdekryminalizować posiadanie narkotyków takich jak kokaina, heroina i metaamfetamina.
Czy jest to mądry ruch ze strony stanu?

W zeszłym tygodniu prawodawcy z Oregonu debatowali nad ustawa, która dekryminalizuje posiadanie narkotyków takich jak kokaina, heroina i metaamfetamina.
Pozwólcie, że wyjaśnimy: nie oznacza to, że teraz wszystkie narkotyki w Oregonie są legalne. W tym przypadku dekryminalizacja oznacza, że posiadanie ich to nie jest już przestępstwo, a po prostu wykroczenie. Przestępcy będą zachęcani do uczestniczenia w leczeniu, zamiast spędzać czas w więzieniu.

Sponsorzy projektu mają nadzieję, że pomoże to rozwiązać problem z jakim mierzy się od jakiegoś czasu stan, a który dotyczy masowych aresztowań. Obecne podejście ma zamiar traktować uzależnienie jak chorobę, a nie wykroczenie. Senator stanu Jackie Winters, współprzewodniczący Komitetu Bezpieczeństwa Publicznego, który również głosował za przyjęciem ustawy, powiedział:

„Chcemy zacząć pomagać zamiast ślepo wszystkich aresztować. Nie możemy kontynuować obecnych działań, ponieważ często podstawową przyczyną przestępstwa jest samo stosowanie substancji.”

Zwolennicy mają nadzieję, że projekt ustawy pomoże również rozwiązać inne, mniejsze problemy. Wniosek wciąż czeka na podpisanie, ale kiedy tak się stanie, Oregon dołączy do innych stanów, takich jak Kolorado, Kalifornia i Delaware, które zdekryminalizowały marihuanę.

Jako osoby, które obserwowały zmagania z nałogami, pochwalamy działania Oregonu. Ślepa wojna z narkotykami to porażka. Wyroki czy areszt to porażka. Prohibicja to porażka…

Istnieje wiele danych, które pokazują, że uzależnienie to choroba, a nie wykroczenie i czas je zacząć traktować i leczyć we właściwy sposób!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.