Nie pal mokrej marihuany

Wiele słyszeliśmy o mokrej marihuanie, i ty pewnie też. Chcemy ci powiedzieć, że nie powinieneś palić mokrej marihuany.

Być może słyszeliście o mokrej marihuanie – kiedy mówimy o mokrej marihuanie nie mamy na myśli marihuany, która została źle wysuszona, mówimy o czymś zupełnie innym.
Mokra marihuana, znana również jako marihuana zanurzona w PCP, może sprawić że twój haj będzie naprawdę intensywny.

Ale taka marihuana może cię również zabić…

Ostatnio takie wątki nabrały popularności w internecie, wiele osób eksperymentuje z marihuaną, ale my przestrzegamy cię podwójnie – nie pal mokrej marihuany, tacy ludzie to idioci.

Nigdy nie zrozumiemy fascynacji mieszania marihuany z innymi gównami. Słyszeliśmy o ludziach, którzy mieszają cannabis z formaldehydem, tworząc coś co nazywają potem „smażonym”, ponieważ powstała substancja dosłownie smaży mózg!

Czujemy się w obowiązku aby ostrzec cię przed tego typu mieszankami zawierającymi marihuanę. Trzymaj się od nich z daleka.
Istnieją odmiany, które mogą sprawić że poczujesz się jak w niebie, więc po co zaburzać tę idealną równowagę mieszając cannabis z nieprzewidywalną substancją taką jak PCP?

PCP, inaczej fencyklidyna czy pył anioła, jest wyjątkowo niebezpieczną substancją. Wiele osób umarło po spożyciu jej. Możesz o tym poczytać w internecie.

Słuchaj, nie jesteśmy tu by ci matkować. To nie nasza sprawa co robisz ze swoim życiem czy z jakimi substancjami eksperymentujesz.
Po prostu chcemy cię ostrzec, tylko tyle i aż tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Nie pal mokrej marihuany”


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.