Grzyby będą już wkrótce legalne?

Grzyby będą już wkrótce legalne?, CBDLeczy.pl

Grzyby będą już wkrótce legalne? Bardzo możliwe!

Oregon i Denver oczekują właśnie inicjatyw, które mogą pojawić się w głosowaniu, a które zalegalizowałyby magiczne grzybki. Czy jesteśmy blisko legalizacji grzybów?

Czy legalne grzyby mogą przybyć do Denver i Oregonu? Jest taka możliwość! Grupy zwolenników legalizacji (w odniesieniu do grzybów, nie cannabis) mówią, że nadszedł teraz czas, aby umieścić grzyby w głosowaniu.

Oczywiście, zanim zaczniecie się zbytnio ekscytować, powinniście wiedzieć, że nie mówimy o zalegalizowaniu magicznych grzybków do celów rekreacyjnych. Zwolennicy legalizacji grzybów wahają się, czy można je w pełni zalegalizować, ponieważ grzyby mogą być naprawdę niebezpieczne i nieprzewidywalne. Istnieją pewne dowody na to, że można je stosować w leczeniu stanów takich jak stany lękowe, lub można je nawet stosować do pomagania ludziom w rzuceniu palenia papierosów.

Więc co by to znaczyło dla Denver i Oregonu, gdyby udało im się uzyskać te inicjatywy w głosowaniu? No cóż, w Denver posiadanie grzybów byłoby zdekryminalizowane (nie zalegalizowane) co oznacza, że niewinni ludzie nie szliby od razu do więzienia. „Nie chcemy aby ktokolwiek tracił wolność ze względu na coś, co jest naturalne i przynosi korzyści zdrowotne” – powiedział Kevin Matthews, dyrektor kampanii Denver for Phylocybin.

W Oregonie ludzie mogliby stosować grzyby leczniczo, pod warunkiem, że przeszliby co najmniej przez jedną sesję z wyszkolonym profesjonalistą. Z pewnością nie jest to zły pomysł. Grzyby mogą być nieprzewidywalne. To dobry krok w kierunku zakończenia wojny z narkotykami. Nawet jeśli żaden z wniosków nie przejdzie, samo wprowadzenie ich jest bardzo ważne w odniesieniu do długotrwałych zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.