Grzyby będą już wkrótce legalne?

Grzyby będą już wkrótce legalne? Bardzo możliwe!

Oregon i Denver oczekują właśnie inicjatyw, które mogą pojawić się w głosowaniu, a które zalegalizowałyby magiczne grzybki. Czy jesteśmy blisko legalizacji grzybów?

Czy legalne grzyby mogą przybyć do Denver i Oregonu? Jest taka możliwość! Grupy zwolenników legalizacji (w odniesieniu do grzybów, nie cannabis) mówią, że nadszedł teraz czas, aby umieścić grzyby w głosowaniu.

Oczywiście, zanim zaczniecie się zbytnio ekscytować, powinniście wiedzieć, że nie mówimy o zalegalizowaniu magicznych grzybków do celów rekreacyjnych. Zwolennicy legalizacji grzybów wahają się, czy można je w pełni zalegalizować, ponieważ grzyby mogą być naprawdę niebezpieczne i nieprzewidywalne. Istnieją pewne dowody na to, że można je stosować w leczeniu stanów takich jak stany lękowe, lub można je nawet stosować do pomagania ludziom w rzuceniu palenia papierosów.

Więc co by to znaczyło dla Denver i Oregonu, gdyby udało im się uzyskać te inicjatywy w głosowaniu? No cóż, w Denver posiadanie grzybów byłoby zdekryminalizowane (nie zalegalizowane) co oznacza, że niewinni ludzie nie szliby od razu do więzienia. „Nie chcemy aby ktokolwiek tracił wolność ze względu na coś, co jest naturalne i przynosi korzyści zdrowotne” – powiedział Kevin Matthews, dyrektor kampanii Denver for Phylocybin.

W Oregonie ludzie mogliby stosować grzyby leczniczo, pod warunkiem, że przeszliby co najmniej przez jedną sesję z wyszkolonym profesjonalistą. Z pewnością nie jest to zły pomysł. Grzyby mogą być nieprzewidywalne. To dobry krok w kierunku zakończenia wojny z narkotykami. Nawet jeśli żaden z wniosków nie przejdzie, samo wprowadzenie ich jest bardzo ważne w odniesieniu do długotrwałych zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.