Menedżer Mozzicato’s Bakery aplikuje o licencje

Opinie na temat możliwości otwarcia przychodni z medyczną marihuaną na autostradzie Silas Deane Highway w Wethersfield są mieszane, zwłaszcza po tym, jak właściciel firmy zajmującej się nieruchomościami i kierownik piekarni złożył wniosek o pozwolenie.

„Osobiście mówię nie”- powiedziała Linda Businski, z Wethersfield.

„Widziałam jak niektórzy ludzie stosują medyczną marihuanę, i ona jest jak lekarstwo,” mówi mieszkanka East Hartford, Anna Maria O’Dea.
„Nie będziemy oglądać ludzi na haju – to nie działa w ten sposób. Uważam, że jest to dobry sposób na walkę z chronicznymi chorobami, szczególnie z rakiem.”

Rino Mozzicato, właściciel RM Realty i menedżer Mozzicato’s Bakery w Plainville złożył prośbę o wydanie pozwolenia do Komisji Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego.

W Wethersfield przychodnie z marihuaną nie są dozwolone, a aplikacja polega generalnie na zmianie tych przepisów.

Proponowana poprawka mówi, że miejsca sprzedające marihuanę muszą być oddalone od szkół i kościołów co najmniej o 1000 stóp.

Urzędnicy miejscy twierdzą, że Mozzicato jest właścicielem nieruchomości w Wethersfield, mimo iż aplikacja nie podaje przyszłego adresu sklepu.

Wielokrotnie staraliśmy się o bezpośredni komentarz od Rino Mozzicato, ale nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi na wysłane przez nas e-maile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.