Laboratorium w Gainesville

Planowane jest otworzenie laboratorium testującego cannabis w Gainesville.

Gainesville wkrótce stanie się domem pierwszego na Florydzie ośrodka testującego marihuanę.

EVIO Labs Florida, Gainesville, laboratorium znajdujące się w budowie w północnym Gainesville, na zachód od Main Street, zostanie otwarte w kwietniu lub w maju, powiedział Ryan Hurley, kierownik biura laboratorium.

Główna siedziba firmy EVIO Labs znajduje się w Bend w stanie Oregon, a jej laboratoria testują produkty z cannabis w pięciu stanach: Kalifornia, Kolorado, Massachusetts, Floryda i Oregon.

W przeciwieństwie do korporacyjnych laboratoriów poza Florydą, laboratoria EVIO na Florydzie są licencjonowane przez EVIO i są własnością Kaycha Holdings LLC, spółki będącej w większości własnością dyrektora EVIO Labs Florida James Horvath i prezesa Christopher Martinez.

EVIO Labs Florida, Gainesville, podobnie jak inne laboratoria, testować będzie próbki produktów z cannabis od licencjonowanych producentów na Florydzie.

Małe, losowe próbki, które obecnie są transportowane do obiektu przez kultywujących, będą testowane przez pracowników laboratorium.

Pracownicy testować będą produkty pod kątem pestycydów, rodzajów grzybów, poziomu THC, poziomu terpenów, a także metali ciężkich i innych zanieczyszczeń. Laboratorium będzie zatwierdzać lub odrzucać produkty na podstawie wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.