Weterani popierają badania nad marihuaną

Ankieta Amerykańskiego Legionu: Weterani w zdecydowanej większości popierają badania nad marihuaną.

Nowa ankieta dowodzi, że weterani wojskowi w USA i z szerokiej gamy demograficznej, popierają legalizacje medycznej marihuany.

Dzięki wyborom, które pokazują, że poparcie Amerykanów dla legalizacji marihuany osiągnęło nowe maksimum, nowa ankieta przeprowadzona przez American Legion pokazuje silne wsparcie w społeczności weteranów wojskowych w zakresie badań nad marihuaną oraz legalizacją.

Ankieta „robo-call” zlecona przez największą organizację serwisową weteranów przebadała weteranów a także ich nieprofesjonalnych opiekunów. Okazało się, że 81 procent weteranów i 83 procent opiekunów popiera federalną legalizację marihuany w leczeniu stanów zarówno fizycznych jak i psychicznych.

„Wiemy już, że ponad 80 procent amerykańskiej opinii publicznej popiera badania nad skutecznością marihuany”, powiedział Joe Plenzler, rzecznik American Legion w oświadczeniu dla The Cannabist.
Okazało się, że 81 procent weteranów i 83 procent opiekunów popiera federalną legalizację marihuany w leczeniu stanów zarówno fizycznych jak i psychicznych.
„Badania pokazują, że amerykańscy weterani jeszcze silniej odczuwają potrzebę badania marihuany i jej potencjału w leczeniu PTSD, przewlekłego bólu i innych dolegliwości, z jakimi zmagają się weterani każdego dnia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.