Państwowe przepisy dotyczące medycznej marihuany

Badanie: Państwowe przepisy dotyczące medycznej marihuany uratowałyby wiele żyć – a także miliardy dolarów pochodzące od podatników.

W stanach, w których wprowadzono program medycznej marihuany, spadło zapotrzebowanie na recepty na leki przeciwdepresyjne, przeciwbólowe, zapobiegające nudnościom, napadom epilepsji a także psychozom.

Fascynujące badanie przeprowadzone w ubiegłym roku przez Ministerstwo ds. Zdrowia odkryło, że recepty Medicare na takie środki jak leki przeciwbólowe, antydepresyjne i leki przeciwlękowe gwałtownie spadły w miejscach, w których wprowadzono program dotyczący marihuany.

Implikacja? Wybór pomiędzy przyjmowaniem leków przepisanych przez lekarza, a samodzielnym leczeniem za pomocą marihuany sprawił, że wielu pacjentów zdecydowało się na tę drugą opcję.

Ale badanie pozostawiło jedno pytanie bez odpowiedzi: ze względu na to, że autorzy badania – Ashley Bradford i W. David Bradford z University of Georgia brali pod uwagę jedynie dane z Medicare, nie mogli stwierdzić to końca, czy te odkrycia dotyczą również młodszych pacjentów.

Jednak Bradford wracają dzisiaj z nowym badaniem! Bradford zastosowali tę samą analizę, a wyniki w dużej mierze potwierdzają ich poprzednią pracę: zapotrzebowanie na recepty spadło w miejscach (stanach, państwach), które przyjęły ustawę o medycznej marihuanie.

Mimo jednoznacznych wyników, badania Bradford sprawiają, że przepaść między naszym obecnym, medycznym zrozumieniu i polityką federalną jest jeszcze większa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.