Matka 2 dzieci zmuszona do przeprowadzki

Matka dwojga dzieci została zmuszona do przeprowadzki do Kolorado ze względu na medyczną marihuanę.

Enedina Stanger cierpi na zespół Ehlers – Danlo, i od trzech lat zmaga się z bólem. Choroba genetyczni atakuje tkanki łączne, co sprawia, że jest ona na stałe związana z wózkiem inwalidzkim i toczy codzienną walkę z przemieszczaniem się oraz skurczem mięśni. Jedyna ulga w jej przypadku jest nielegalna w jej rodzinnym stanie Utah, co oznacza, że rodzina przenieść musiała się do Kolorado.

„Nie ma znaczenia kim jesteś, ból jest bólem” powiedziała. „Wszyscy chcemy znaleźć sposób na radzenie sobie w bólu, i wszyscy chcemy żyć dla naszych bliskich i nie cierpieć z powodu naszych ciał” – Enedina Stanger.

Na początku tego roku Stanger została skazana na sześć miesięcy więzienia i musiała zacząć brać udział w lekcja dla rodziców po październikowym incydencie, w którym oficer policji spisał ją za posiadanie marihuany, gdy znajdowała się wraz z córką w samochodzie. „Stwierdzili, że stwarzam zagrożenie dla moich dzieci”, w każdym razie wyrok został zawieszony, gdy Stanger wyjaśniła, że nigdy nie naraziłaby swoich córek na marihuanę.

Jedyne lekarstwo, które w przypadku Stanger łagodzi skurcze i pomaga złagodzić doświadczany codziennie ból to medyczna marihuana.

„Nie wiedzieliśmy co robić”- powiedziała Stanger. „Więc po prostu spakowaliśmy się i przenieśliśmy do Kolorado”.

Stanger powiedziała, że istnieją dwa główne powody, dla których się przeprowadzili. Jej dwie córki, 3 i 4 – letnia, również cierpią z powodu zaburzenia.
„Szczerze myślę, że to ta najgorsza część,” powiedziała Stanger. „Gdyby to chodziło tylko o mnie, mogłabym schować się w jakimś zakątku i po prostu zrezygnować, ale mam dwie córki, o które muszę i chcę dbać.”

Mimo, że córki Stanger nie potrzebują na chwilę obecną leków, ma ona nadzieję, że w przyszłości medyczna marihuana będzie dostępna dla każdego. Ona i jej mąż walczą, aby w Utah również przeszła ustawa dotycząca medycznej marihuany, aby pewnego dnia mogli oni wrócić do domu.

Co myślisz o osobach, które przeprowadzają się w poszukiwaniu legalnego dostępu do marihuany? Myślisz, że zrobiłbyś to samo? Daj nam znać w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.