Matka 2 dzieci zmuszona do przeprowadzki

Matka 2 dzieci zmuszona do przeprowadzki, CBDLeczy.pl

Matka dwojga dzieci została zmuszona do przeprowadzki do Kolorado ze względu na medyczną marihuanę.

Enedina Stanger cierpi na zespół Ehlers – Danlo, i od trzech lat zmaga się z bólem. Choroba genetyczni atakuje tkanki łączne, co sprawia, że jest ona na stałe związana z wózkiem inwalidzkim i toczy codzienną walkę z przemieszczaniem się oraz skurczem mięśni. Jedyna ulga w jej przypadku jest nielegalna w jej rodzinnym stanie Utah, co oznacza, że rodzina przenieść musiała się do Kolorado.

„Nie ma znaczenia kim jesteś, ból jest bólem” powiedziała. „Wszyscy chcemy znaleźć sposób na radzenie sobie w bólu, i wszyscy chcemy żyć dla naszych bliskich i nie cierpieć z powodu naszych ciał” – Enedina Stanger.

Na początku tego roku Stanger została skazana na sześć miesięcy więzienia i musiała zacząć brać udział w lekcja dla rodziców po październikowym incydencie, w którym oficer policji spisał ją za posiadanie marihuany, gdy znajdowała się wraz z córką w samochodzie. „Stwierdzili, że stwarzam zagrożenie dla moich dzieci”, w każdym razie wyrok został zawieszony, gdy Stanger wyjaśniła, że nigdy nie naraziłaby swoich córek na marihuanę.

Jedyne lekarstwo, które w przypadku Stanger łagodzi skurcze i pomaga złagodzić doświadczany codziennie ból to medyczna marihuana.

„Nie wiedzieliśmy co robić”- powiedziała Stanger. „Więc po prostu spakowaliśmy się i przenieśliśmy do Kolorado”.

Stanger powiedziała, że istnieją dwa główne powody, dla których się przeprowadzili. Jej dwie córki, 3 i 4 – letnia, również cierpią z powodu zaburzenia.
„Szczerze myślę, że to ta najgorsza część,” powiedziała Stanger. „Gdyby to chodziło tylko o mnie, mogłabym schować się w jakimś zakątku i po prostu zrezygnować, ale mam dwie córki, o które muszę i chcę dbać.”

Mimo, że córki Stanger nie potrzebują na chwilę obecną leków, ma ona nadzieję, że w przyszłości medyczna marihuana będzie dostępna dla każdego. Ona i jej mąż walczą, aby w Utah również przeszła ustawa dotycząca medycznej marihuany, aby pewnego dnia mogli oni wrócić do domu.

Co myślisz o osobach, które przeprowadzają się w poszukiwaniu legalnego dostępu do marihuany? Myślisz, że zrobiłbyś to samo? Daj nam znać w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.