Ta firma farmaceutyczna chce udowodnić, że marihuana niszczy raka

CURE Pharmaceutical, technologiczna platforma dostarczania leków i jej partner, Technion-Israel Institute of Technology przeprowadzi badania kliniczne w celu zbadania, czy związki kannabinoidowe zmniejszają lub eliminują komórki nowotworowe.

Cannabis jako leczenie raka nie tylko w odniesieniu do objawów, ale także jako możliwe główne lekarstwo to od pewnego czasu gorący temat w środowisku medycznych.

Federalnie rząd zgadza się, że związane z rakiem skutki uboczne takie jak zmniejszenie apetytu, nudności, ból, mogą być leczone za pomocą marihuany, ale jeśli chodzi o leczenie raka samego w sobie, pacjenci oraz osoby zajmujące się medycyną mogą te dwa pojęcia połączyć jedynie za pomocą anegdot.

CURE Pharmaceutical bada ten temat w pierwszym badaniu tego typu. Brian Higuera, ojciec 4-letniego pacjenta z rakiem wątroby mówi, że istnieje możliwość leczenia nowotworów przez marihuanę – jego zdanie ukształtowało się zaraz po tym, gdy zobaczył na własne oczy zmniejszenie nowotworu wątroby swojej córki, który koniec końców całkowicie zniknął. A to wszystko dzięki zasłudze oleju CBD.

Uważa się, że nowotwory znikają z powodu stosowania marihuany. Ale bez badań, które udowadniają, że olej z cannabis powoduje znikanie guzów, wiele osób twierdzi, że jest to tylko anegdotyczne świadectwo.

Dyrektor generalny CURE, Rob Davidson, wychodzi poza etap anegdot, prezentując solidne dowody takie jak studium Sadie. Jego celem jest udowodnienie skuteczności cannabis poprzez twardą naukę.

Znacznym powodem, dla którego cannabis trzymane jest z dala od pacjentów, jest status prawny marihuany. Z tego powodu, nie tylko badania są utrudnione, ale także leczenie raka za pomocą cannabis jest rzadko stosowane. Wielu lekarzy po prostu nie może zalecać marihuany.

Wstępne badania pokazują, że różne nowotwory reagują na działanie kannabinoidów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.