Tolerancja palenia marihuany nie jest tolerancją jedzenia jej

Tolerancja palenia marihuany nie jest tolerancją jedzenia jej, CBDLeczy.pl

Jeśli jesteś kimś, kto konsekwentnie pali marihuanę od wielu lat, możesz po prostu uznać się za „doświadczonego” weterana w świecie marihuany i odważnie sięgać po produkty spożywcze, które ją zawierają. Twoja wysoka tolerancja do palenia marihuany nie przekłada się na wysoką tolerancję na jedzenie marihuany. To ważna lekcja, zapamiętaj ją.

Niezależnie od tego, kim jesteś, jeśli po raz pierwszy masz styczność z produktami spożywczymi zawierającymi marihuanę, zacznij powoli od małych dawek. Pamiętaj, że twoja tolerancja na palenie marihuany pochodzi z płuc, a żywność nawet nie dotyka płuc, ponieważ całkowicie zależy od żołądka. Błona śluzowa nie ma dużej ilości membran tak jak płuca, co oznacza, że haj (kiedy cię uderzy) będzie dużo bardziej intensywne niż haj od palenia marihuany.

Jeśli planujesz jechać gdziekolwiek po tym, jak po raz pierwszy zjesz marihuanę, zamów taksówkę lub poproś kogoś znajomego o pomoc, ponieważ nie byłoby to bezpieczne.

Jeśli próbujesz jedzenie marihuany po raz pierwszy, robienie tego samemu może nie być dobrym wyborem. Trzymaj się swojego bliskiego przyjaciela lub członka rodziny, tak na wszelki wypadek. Będą oni obok ciebie w przypadku „przedawkowania” i pomogą ci przejść przez całe doświadczenie bardziej komfortowo. Mogą też pomóc ci zapamiętać ile żelków, ciasteczek lub czekoladek zjadłeś i jak one na ciebie zadziałały, dzięki czemu będziesz miał dokładniejsze informacje oraz lepszy obraz całego doświadczenia na przyszłość.

Wybór odpowiedniej lokalizacji również jest ważny w celu zapewnienia pozytywnego doświadczenia. Jeśli spróbujesz większej dawki, twój dom prawdopodobnie będzie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwoli ci to iść po prostu do łóżka, kiedy będziesz tego potrzebować. Poza tym, nawet jeśli zastosujesz idealną dla siebie dawkę – co jest bardziej doskonałe, niż dzielenie szczęśliwych uczuć oraz euforii z przyjaciółmi i rodziną w ukochanej, bezpiecznej i wygodnej okolicy?

Z czasem, gdy nabierzesz więcej wiedzy i doświadczenia w temacie produktów spożywczych zawierających marihuanę, będziesz w stanie bardziej cieszyć się całym procesem. Gdy dotrzesz do punktu, w którym doskonale będziesz wiedział co robisz, spożywanie marihuany w bardziej społecznym środowisku lub wśród obcych może być bezpieczniejsze. Na pewno nie chcesz konsumować marihuany po raz pierwszy w towarzystwie nieznajomych, zwłaszcza jeśli przesadzisz z dawką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.