Tolerancja palenia marihuany nie jest tolerancją jedzenia jej

Jeśli jesteś kimś, kto konsekwentnie pali marihuanę od wielu lat, możesz po prostu uznać się za „doświadczonego” weterana w świecie marihuany i odważnie sięgać po produkty spożywcze, które ją zawierają. Twoja wysoka tolerancja do palenia marihuany nie przekłada się na wysoką tolerancję na jedzenie marihuany. To ważna lekcja, zapamiętaj ją.

Niezależnie od tego, kim jesteś, jeśli po raz pierwszy masz styczność z produktami spożywczymi zawierającymi marihuanę, zacznij powoli od małych dawek. Pamiętaj, że twoja tolerancja na palenie marihuany pochodzi z płuc, a żywność nawet nie dotyka płuc, ponieważ całkowicie zależy od żołądka. Błona śluzowa nie ma dużej ilości membran tak jak płuca, co oznacza, że haj (kiedy cię uderzy) będzie dużo bardziej intensywne niż haj od palenia marihuany.

Jeśli planujesz jechać gdziekolwiek po tym, jak po raz pierwszy zjesz marihuanę, zamów taksówkę lub poproś kogoś znajomego o pomoc, ponieważ nie byłoby to bezpieczne.

Jeśli próbujesz jedzenie marihuany po raz pierwszy, robienie tego samemu może nie być dobrym wyborem. Trzymaj się swojego bliskiego przyjaciela lub członka rodziny, tak na wszelki wypadek. Będą oni obok ciebie w przypadku „przedawkowania” i pomogą ci przejść przez całe doświadczenie bardziej komfortowo. Mogą też pomóc ci zapamiętać ile żelków, ciasteczek lub czekoladek zjadłeś i jak one na ciebie zadziałały, dzięki czemu będziesz miał dokładniejsze informacje oraz lepszy obraz całego doświadczenia na przyszłość.

Wybór odpowiedniej lokalizacji również jest ważny w celu zapewnienia pozytywnego doświadczenia. Jeśli spróbujesz większej dawki, twój dom prawdopodobnie będzie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwoli ci to iść po prostu do łóżka, kiedy będziesz tego potrzebować. Poza tym, nawet jeśli zastosujesz idealną dla siebie dawkę – co jest bardziej doskonałe, niż dzielenie szczęśliwych uczuć oraz euforii z przyjaciółmi i rodziną w ukochanej, bezpiecznej i wygodnej okolicy?

Z czasem, gdy nabierzesz więcej wiedzy i doświadczenia w temacie produktów spożywczych zawierających marihuanę, będziesz w stanie bardziej cieszyć się całym procesem. Gdy dotrzesz do punktu, w którym doskonale będziesz wiedział co robisz, spożywanie marihuany w bardziej społecznym środowisku lub wśród obcych może być bezpieczniejsze. Na pewno nie chcesz konsumować marihuany po raz pierwszy w towarzystwie nieznajomych, zwłaszcza jeśli przesadzisz z dawką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.