Recenzja Odmiany Marihuany Mob Boss

Mob Boss to odmiana hybrydowa, która powstała poprzez skrzyżowanie Chemdawg i Tang Tang. Po raz pierwszy stało się to w roku 2009 przez Grindhouse Medical Seeds w Kalifornii.

Odmiana posiada różne fenotypy, które mogą się różnić pod względem mocy oraz efektów. Jednak ogólnie rzecz biorąc Mob Boss znana jest z mocy oraz wysokiego poziomu produkcji żywicy.

1. Efekty

Mob Boss posiada ponad przeciętną zawartość THC, która plasuje się na poziomie 18%, ale w niektórych testach może osiągać nawet 24%. Te dane w istocie mówią nam, że odmiana jest bardzo mocna.

Jako odmiana, w której dominuje sativa można spodziewać się mocnego haju psychicznego.

Efekty psychiczne mogą powodować poczucie euforii, szczęścia i zwiększać zmysły użytkownika. Ten ostatni może być trochę psychodeliczny w niektórych przypadkach, ponieważ pwooduje wizualne zniekształcenia oraz wydłużenie poczucia czasu. Mówi się, że efekty Mob Boss pomocne są w sytuacjach, które wymagają kreatywnego myślenia oraz rozwiązywania problemów (gdy są konsumowane z umiarem).

Z drugiej strony, fizyczna siła Mob Boss może objawiać się zwiększonym zrelaksowaniem, ale nie na tyle mocnym, aby powodować uczucie przyklejenia do kanapy.

Opierając się na efektach, odmiana polecana jest w godzinach popołudniowych oraz wieczornych.

2. Zapach

Odmiana Mob Boss znana jest z lekkiego i słodkiego, kwiatowego zapchu z odrobiną cytrusów i ziół. Jak można się spodziewać, lemonkowy aromat jest bardzo przyjemny dla zmysłów.

3. Smak

Istnieje wiele smaków związanych z tą odmianą. Najczęściej jednak jest on słodki, pikantny, cytrynowy, leśny.

4. Działania niepożądane

Biorąc pod uwagę, że odmiana jest bardzo mocna, przy zastosowaniu zbyt dużej dawki niż to, co tolerujemy, mogą z łatwością wystąpić działania niepożądane. Suche usta oraz oczy to znane i bardzo powszechne skutki uboczne, ale w tym przypadku może również wystąpić niewielki wzrost lęku czy zdenerwowania. Często też początkujący mogą poczuć zawroty głowy tuż po pojawieniu się efektów psychicznych.

5. Medycyna

Odmiana Mob Boss jest nie tylko popularna ze względu na swoją moc, ale także ze względu na znaczną wartość leczniczą. Mob Boss łagodzi napięcia mięśni, skurcze mięśni, zapalenia, bóle głowy, migreny.

Mob Boss popularna jest również wśród tych, którzy przechodzą przez stany depresyjne. Pośrednio może również obniżać objawy PTSD, a nawet PMS.

6. Uprawa

Dobrą wiadomością jest to, że Mob Boss może być uprawiana zarówno indoor jak i outdoor. Potrzebne jest jednak pewne doświadczenie.

7. Czas kwitnienia

Indoor: od 60 do 75 dni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbiorów w pierwszym lub drugim tygodniu października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.