Dodatkowe licencje na uprawę marihuany

Przemysł medycznej marihuany dopiero raczkuje i potrzebuje dużo pracy, aby stanąć na stabilnym torze. Maryland jest jednym ze stanów, które nad tym ciężko pracują. Biorąc pod uwagę ostatnie wnioski, jest oczywiste, że stan oczekuje na jak najwięcej z tej branży.

Larry Logan, gubernator Maryland niedawno zlecił przeprowadzenie badań nad rozwojem przemysły medycznej marihuany. Głównym celem badania będzie zbadanie możliwości, jakie przemysł ten objawi dla mniejszości. Rozkazy zostały wydane dla Governor’s Office of Minority Affairs, nakazując im współpracę z komisją cannabis w Maryland. Prezydent, zwracając się do głowy Minority Affairs Office – Jimmy Rhee – napisał,

„Ze względu na to, że kwestia promowania różnorodności ma dla mnie i mojej administracji duże znaczenie, biuro powinno niezwłocznie rozpocząć ten proces w celu zapewnienia możliwości udziału mniejszości w tej branży.”

Powodem, który faktycznie doprowadził do tego środka, była obawa wykazana przez Maryland’s Legislative Black Caucus. Zgodnie z nimi ustawa, która miała pośrednio zwrócić uwagę na brak własności dla mniejszości, musi zostać uchwalona. Mówią, że projektowi ustawy nie dano czasu na ostateczny głos. Dlatego Black Caucus wzywa do specjalnej sesji, w której projekt ustawy będzie mógł być przekazany.

Ruch wniosku zepchnęła na bok różnica między Senatem a Domem. Jeśli wniosek zostałby przekazany, całkowita liczba licencji zezwalających na uprawę cannabis wzrosłaby z 15 do 20. To te dodatkowe pięć licencji, które miałyby zostać wydane dla spółek mniejszościowych.

Przemysł medycznej marihuany w Maryland uważany jest za dość dochodowy. Zainteresowanie wielu przedsiębiorstw w przemyśle MMJ w Maryland może również prowadzić do legalizacji rekreacyjnej marihuany,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.