Recenzja Odmiany Konopi Glass Slipper

1. Efekty

Glass Slipper to odmiana hybrydowa, o dosyć wysokim poziomie THC, który może osiągnąć do 20%. Ze względu na swoją moc, oraz ciężki haj, odmiana nie jest rekomendowana początkującym użytkownikom. Codziennym użytkownikom zaleca się zaczynanie od małej dawki i zwiększanie jej w miarę upływu czasu, adekwatnie do poziomu tolerancji.

Glass Slipper to w 70% sativa, co sprawia, że doskonale podnosi energię, poprawia nastrój, a także sprawia, ze użytkownicy doświadczają mocnego poczucia euforii. Istnieją również przypadki, w których odmiana poprawia procesy myślowe, ale najprawdopodobniej jedynie przy użyciu małych ilości.

Skuteczna stumulacja umysłu oferowana przez szczep sprawia, że użytkownicy stają się bardziej towarzyscy i rozmowni. Dlatego też odmiana Glass Slipper idealna jest do zastosowań rekreacyjnych oraz przy spotkaniach towarzyskich.

Indica w tej odmianie to zawartość na poziomie 30%, co pozwala użytkownikom poczuć odprężenie oraz relaks w ciele, a w połączeniu z mocno psychicznym i energetycznym hajem, nie powoduje uczucia couchlock, nie przykleja do kanapy. Ta mieszanka sprawia, że Glass Slipper idealnie nadaje się do codziennego użytku.

2. Zapach

Jedną z rzeczy, którą może pochwalić się Glass Slipper jest wyjątkowy, przyjemny zapach, w którym czuć słodkie i cytrusowe nuty tropikalnych owoców.

3. Smak

Wyśmienity smak Glass Slipper jest doskonałym uzupełnieniem jego przyjemnego aromatu. Ma też słodki, cytrusowy smak, któremu towarzyszy odrobina pikantnej nuty.

4. Działania niepożądane

Glass Slipper jest jak każda inna odmiana na rynku. Posiada własny zestaw najlepszych cech oraz szereg możliwych działań niepożądanych, które można doświadczyć kiedy nie jest się wystarczająco ostrożnym.

Suchość w ustach jest najczęściej występującą niekorzystną reakcją doświadczaną przez użytkowników. Inne łagodne przypadki obejmują wysuszone oczy oraz uczucie lęku. Użytkownicy, którzy nie są na tyle doświadczeniu mogą również doświadczać zawrotów i bólów głowy.

5. Medycyna

Glass Slipper jest odmianą przydatną jeśli chodzi o zastosowanie medyczne. Dzięki poziomowi CBD, który może osiągnąć 0,50% odmiana skutecznie pomaga pacjentom oraz użytkownikom w walce z różnymi stanami chorobowymi.

Po pierwsze, zdolność odmiany do podnoszenia nastroju sprawia, że pomaga ona bardzo skutecznie w leczeniu depresji oraz stanów stresowych. Użytkownicy medycznej marihuany cierpiący na PTSD oraz ADHD również znajdą w tej odmianie ulgę.
Może to być również dobra alternatywa dla pacjentów cierpiących z powodu bólu chronicznego, który może być spowodowany różnego rodzaju problemami zdrowotnymi, takimi jak skurcze mięśni i PMS. Jednocześnie ma zdolność pobudzania apetytu i promowania lepszej jakości snu w przypadku bezsenności.

6. Uprawa

Odmiana ta uważana jest jako łatwa w uprawie, co czyni ją idealną dla początkujących hodowców. Może być posadzona outdoor, idealnie sprawdza się w klimacie śródziemnomorskim. Indoor, odmiana może być uprawiana zarówno przy użyciu gleby jak i hydroponiki.

Hodowcy sugerują, że plantatorzy powinni trenować rośliny Glass Slipper poprzez przycinanie i wyginanie gałęzi we wczesnym stadium fazy wegetatywnej.

7. Czas kwitnienia

• Indoor

W przypadku uprawy indoor czas kwitnienia może potrwać około 9 – 10 tygodni. Kiedy pąki będą gotowe do zbioru, oczekiwany plon indoor powinien wynieść 16 – 20 uncji (1 uncja = 28 gramów) na metr kwadratowy.

• Outdoor

Z drugiej strony, faza kwitnienia przy uprawie outdoor może trwać do końca września – początku października. Oczekiwane plony powinny wynosić około 24 uncji na roślinę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.