Detoks od cannabis – metody

1. Metody detoksykacji, które nie działają.

Istnieje w internecie wiele informacji o szybkich sposobach detoksykacji. Większość z nich jest fałszywych i nie przyniesie rezultatów, których szukasz. Niektóre nieprawidłowe metody detoksykacji obejmują:

• sok żurawinowy
• nadmierne spożycie wody
• herbatki detoksykujące
• ocet winny
• niacyna
• wybielacz (w żadnych wypadku nie należy go spożywać!).

Większość „błyskawicznych” metod opiera się na mitach, nie na badaniach. Nie próbuj na sobie wątpliwych metod. Jeśli zastanawiasz się, jak przejść test narkotykowy, wiedz że detoksykacja jest długotrwałym procesem. Żadna witamina, sok, herbata ani substancja chemiczna nie wypłucze magicznie marihuany z twojego ciała przez noc.

2. Metody detoksykacji, które działają.

Teraz, gdy wiemy co nie działa, przejdźmy do tego co działa. Najlepszą metodą na detoks jest stosowanie naturalnych metod, które mogą zająć do sześciu tygodni. Jest to najskuteczniejszy, dowiedziony sposób na wypłukanie THC z organizmu. Poza wytycznymi przedstawionymi powyżej, istnieje również szereg produktów wspomagających ten proces.

Najlepsze metody na detoks są zawsze naturalne. Chociaż trwają najdłużej, są zdecydowanie najbardziej dokładne i skuteczne. Istnieje kilka metod na naturalny detoks, z których wszystkie z nich mogą być stosowane w połączeniu. Większość z nich jest przyjemna i dobra dla organizmu.

• Wstrzymaj się od marihuany

To całkiem oczywiste, ale w celu wykonania detoksu, konieczne będzie całkowite wstrzymanie się od spożycia marihuany. Proces detoksykacji nie rozpocznie się, dopóki całkowicie nie odłożysz danej substancji.

• Ćwiczenia

Na samym górze listy jest stosowanie ćwiczeń fizycznych. Jak wiadomo, THC jest przechowywane w komórkach tłuszczowych ciała. Oznacza to, że dla tych, którzy mają więcej tłuszczu, potrzeba więcej czasu na detoksykację. Ćwiczenia takie jak kardio i trening siłowy pomagają spalić tłuszcz i zwiększyć metabolizm, przyspieszając proces detoksykacji.

• Pij wodę

Picie dużych ilości wody w tym okresie z pewnością pomoże oczyścić ciało. Nie trzeba zmuszać się do picia wody – picie nadmiernych ilości nie przyspieszy procesu, ale utrzymanie dobrego nawodnienia zwiększy zdrowie i pomoże organizmowi w wydalaniu wszelkiego rodzaju toksyn.

• Praktykuj zdrową dietę

Unikanie pokarmów o wysokiej zawartości sodu, cukru i tłuszczu pomoże w procesie detoksykacji. Żywność jak czerwone mięso i fast foody, zwiększają retencję wody i spowalniają metabolizm, co jest w bezpośredniej sprzeczności ze zdolnością organizmu do wydzielania metabolitów THC. Zamiast tego wybierz pożywną, zdrową dietę opartą o warzywa, chude mięso, owoce i mnóstwo zielonego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.