Wirginia Zachodnia zatwierdza medyczną marihuanę

Z Marijuana Policy Project (MPP):

Oczekuje się, że gubernator Jim Justice podpisze ustawę SB 386, sprawiając, że Zachodnia Wirginia stanie się 29 stanem w USA, który przyjął prawo medycznej marihuany.

Wniosek dotyczący medycznej marihuany otrzymał w czwartek ostateczne zatwierdzenie w parlamencie Zachodniej Wirginii i zmierza do stanowiska gubernatora Jim Justice. Gubernator publicznie wyraził poparcie dla legalnego dostępu do medycznej marihuany i ma podpisać ustawę o prawie, co spowoduje, że Zachodnia Wirginia stanie się 29 stanem, który przyjął prawo dotyczące medycznej marihuany.

SB 386, wniosek przedstawiony przez senatora Richarda Ojeda (D – Logan), otrzymał w ubiegłym tygodniu pierwsze zatwierdzenie Senatu (28 – 6). Jednak znacznie zmieniono projekt ustawy przed zatwierdzeniem we wtorek (76 – 24). Senat przekazał nową wersję w środę po południu (28 – 6), wraz z kilkoma poprawkami, a zatwierdzony został w wersji ostatecznej w czwartek (74 – 24).

„Niektóre z poprawek wywołują troskę, ale wniosek nadal ma potencjał, aby zapewnić ulgę tysiącom poważnie chorych pacjentów w Zachodniej Wirginii,” powiedział Matt Simon z Marijuana Policy Project (MPP), który urodził się w Zachodniej Wirginii oraz został absolwentem West Virginia University.

„To będzie bardzo ważny, a w niektórych przypadkach ratujący życie, program,” powiedział Simon. „Bardzo ważne jest, aby państwo go wdrożyło. Z zaangażowaniem współpracujemy z urzędnikami, aby zapewnić jak największą skuteczność programu, jak najszybciej. Wielu pacjentów nie może pozwolić sobie na długie czekanie.”

W lutym 2017 roku Quinnipiac University Poll, wykazało że 93% wyborców z USA uważa, że marihuana powinna być legalna w celach medycznych. Dwadzieścia osiem stanów, Dystrykt Kolumbii, Guam i Puerto Rico przyjęły skuteczne przepisy dotyczące medycznej marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.