Kluby z marihuaną w Kolorado

Ustawodawcy z Kolorado w czwartek pokazali plany, które pozwolą stać im się pierwszym amerykańskim stanem, który regulować będzie kluby cannabis.

Nowelizacja Parlamentu skutecznie zabrania miejsca na regulacje powyższych klubów, ale istnieją fragmenty nowelizacji, które dają małą nadzieję. „Biorąc pod uwagę niepewność w Waszyngtonie, nie jest to czas, aby… dramatycznie poszerzać rynek marihuany,” powiedział Hickenlooper.

„Mamy zalegalizowaną marihuanę. Gdzie chcemy, aby ludzie ją stosowali, jeśli nie w domu. Na ulicy?” – Tim Neville.

Według analityków ustawodawczych w stanie Kolorado działa już około 30 prywatnych klubów, ale działają one pod różnymi przepisami lokalnymi i często są obserwowane przez organy ścigania.

„To naprawdę ma sens. Musimy pozwolić ludziom na utworzenie miejsca, w którym mogą palić marihuanę i gdzie jest ona kontrolowana,” powiedział republikański prezes Tim Neville.

Środki głosowania zatwierdzone przez wyborców w zeszłym roku w Kalifornii, w stanie Maine i w Denver mogą umożliwić socjalną konsumpcję, ale zasady dotyczące funkcjonowania takich klubów do tej pory nie zostały rozstrzygnięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.