Mimo nowego prawa, pacjenci mogą przechowywać uprawy marihuany w domu

legalizcja-marihuany-legalizacja-medycznej-marihuany-legalizacja-rekreacyjnej-marihuany-legalna-legalizacja-zalegalizowac-marihuane

Zgodnie z nowymi deklaracjami lokalnych policji, Kanadyjczyków, którzy uprawiają medyczną marihuanę w domu nie czeka represja.

Nowe przepisy Health Canada dotyczące marihuanę wchodzą w życie 1 października, czyli w ten dzień oczekuje się, że pacjenci przestaną uprawiać marihuanę w domu i w zamian za to zaczną kupować ją od dużych, licencjonowanych producentów.

W każdym razie, urzędnicy miejscy z Abbostford i Mission twierdzą, że nie będzie alokacji zasobów do ścisłego egzekwowania nowych przepisów.

„Nie będę ścigał zwykłego obywatela, który uprawia marihuanę na własny użytek,” mówi burmistrz Ted Adlem Misson.
Burmistrz Abbostford, Bruce Banman mówi, że jego miasto również nie ma zamiaru zająć się nielegalnymi hodowcami.

Radny miasta Vancouver również mówi, że hodowcy są bezpieczni w jego mieście. „Wyślemy list, a wybór zależy wyłącznie od Ciebie, i będziemy Cię wspierać niezależnie od tego jakiego wyboru dokonasz,” mówi.

Z drugiej strony, Health Canada wydaje się bardziej niż chętne na egzekwowanie nowego programu MMPR.

„Departament jest zobowiązany do współpracy z organami ścigania, gminami i innymi partnerami w celu zapewnienia płynnego przejścia do nowego systemu licencjonowanych producentów,” głosi pisemne oświadczenie Health Canada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.