Pierwsze w historii wycofanie partii marihuany – Purple Kush

marihuana-medyczna-marihuana-cbd-cbd-thc-liscie-roslina-marihuany

Federalne władze sanitarne wydały pierwsze w historii medycznej marihuanie ogłoszenie na wycofanie partii Purple Kush, sprzedawanej przez producentów Greenleaf Medicinals.

Odwołanie produktu zostało ogłoszone w piątek po „zidentyfikowaniu problemów z praktykami produkcyjnymi spółki”, zgodnie z oświadczeniem Health Canada.

„Greenleaf Medicinals instruuje klientów do natychmiastowego zaprzestania z korzystania z jakiejkolwiek marihuany z tej partii, która może być jeszcze w ich posiadaniu,” czytamy.

Chociaż prawie 40.000 Kanadyjczyków posiada zezwolenie na stosowanie marihuany, wycofanie wpłynie jedynie na 63 pacjentów, którzy nabyli produkt Greenleaf.

Zostało podane kilka szczegółów, jednak konopie nie uważa się za bycie niebezpieczną.

„Nie jest ona zagrożeniem dla osób korzystających z niej, lecz klienci mimo wszystko są proszeni o zaprzestanie stosowania produktu.”

Od piątku, Greenleaf Medicinals nie widnieje już na liście Licencjonowanych Producentów Health Canada. Strona internetowa firma również nie jest już dostępna. Purple Kush był pojedynczym szczepem sprzedawanym przez Greenleaf.

Zgodnie z nowym programem MMPR, firmy, które chcą uprawiać i sprzedawać medyczną marihuanę muszą przestrzegać ścisłego zestawu zasad, łącznie z kontrolą jakości i protokołami przechowywania danych.

Na przykład, każda partia konopi musi być badana pod względem pestycydów i zanieczyszczeń, oprócz badania składu chemicznego, przed sprzedażą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.