Pierwsza klinika medycznej marihuany w Toronto

olej-medyczna-marihuana-marihuana-w-probowce-medyczna-marihuana-leczy-konopia-leczy-cbd-leczy-medycyna

Cannabinoid Medical Clinic wkrótce będzie pierwszą kliniką w Toronto, która specjalizuje się w medycznej marihuanie.

Grupa lekarzy, w tym współzałożyciel doktor Danial Schecter planuje uruchomić praktyki medycznej marihuany. Znajdująca się na rogu Yonge i Englinton, klinika medycznej marihuany będzie doskonałą odpowiedzią dla pacjentów zainteresowanych nowym programem MMPR Health Canada.

Ale doktor Schecter mówi, że jego klinika nie będzie rozdawać recept na prawo i lewo.

„Nie będziemy przyjmować 18- czy 25- latków, którzy będą wchodzić i mówić: „Hej doktorze, mam naprawdę problem z plecami i myślę, że marihuana mi pomaga. Czy wypiszesz mi receptę?” mówi doktor Schecter.

„Nie będziemy przyjmować takich ludzi, tylko pacjentów, którzy będą mieli prawdziwą diagnozę lekarską.”

Mimo, że nowy program MMPR opiera się w całości o lekarzy, w sprawie decyzji, kto jest uprawniony do stosowania marihuany. Wiele stowarzyszeń medycznych – w tym Ontario College of Physicians and Surgeons – jest niezgodnych z przepisywaniem marihuany.

Z drugiej strony, doktor Schecter mówi, że z powodzeniem przepisał on lek w sytuacjach, kiedy inne sposoby leczenia zawiodły.”

„Lekarze mówią pacjentom, że już nic nie mogą dla nich zrobić. I wtedy próbujemy marihuany, która dla niektórych pacjentów jest jak magia, działa, możemy im pomóc,” mówi.

Cannabinoid Medical Clinic będzie również pobierać skierowania od innych lekarzy, którzy nie są pewni w przepisywaniu medycznej marihuany.

Centrum planuje pobierać opłatę w wysokości około 200 dolarów od pacjentów. Opłata zawierać będzie sesję edukacyjną o medycznej marihuanie, która obejmie takie tematy jak wybrać rodzaj marihuany i różne metody spożycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.