Olej Konopny Odnosi Sukces w Leczeniu POChP

marihuana-w-sloiku-marihuana-cannabis-konopia-medyczna

POChP jest często używanym terminem w odniesieniu do przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (ang. COPD). Należy ona do głównych przyczyn przewlekłej chorobowości i umieralności na świecie. Zajmuje 3 miejsce. Zawiera ona kilka różnych problemów płuc, takich jak rozedma płuc, rozstrzenie oskrzeli oraz przewlekłe zapalenie oskrzeli. Przerażającym jest to, że choroba ta jest zagadką dla naszego farmaceutycznego systemu medycznego. I robi się coraz gorsza, a często prowadzi do śmierci.

To trzecia choroba pod względem liczby zgonów, przed nią znajdują się jedynie choroby serca i rak. POChP powoduje zwężenie dróg oddechowych w płucach lub czyni małe worki płuc nieelastycznymi i nie będącymi w stanie dostosować się do cyklów oddechowych.

Objawy POChP zawierają niektóre lub wszystkie z poniższych: utrata oddechu z niewielką aktywnością, przewlekły kaszel, zwiększona produkcja plwociny, ucisk w klatce piersiowej lub ból z powodu trudności w oddychaniu, zwiększona infekcja płuc, zmęczenie.

Zaobserwowano cztery etapy choroby. Wiele z tych objawów pojawia się w dwóch ostatnich etapach.

Środki farmaceutyczne dedykowane leczeniu objawów często mają skutki uboczne, które powodują gorsze problemy niż sama choroba.

Medyczna marihuana ponownie na pomoc?

Sytuacja leczenia jest tak ponura i szkodliwa, gdy opiera się na głównym nurcie medycyny, że ci zdesperowani, którzy mogą normalnie oddychać rozpaczliwie zwrócili się do medycznej marihuany po pomoc, aby uzyskać choć niewielką ulgę bez negatywnych skutków ubocznych.

Palenie marihuany jest odrzucane z przyczyn oczywistych. Najlepsze rezultaty zostały osiągnięte poprzez spożycie marihuany, szczególnie w postaci silnych, wysoce skondensowanych ekstraktów z oleju.

Większość kampanii promujących konopie poszła w kierunku nowotworów, choroby Crohna, przewlekłych napadów padaczkowych, czy jaskry. Nawet choroba Parkinsona i stwardnienie rozsiane doświadczyło pozytywnych wyników po stosowaniu różnych produktów opartych na konopi.

Zależny farmaceutyczny nurt medycyny nie był w stanie wyleczyć żadnej z tych chorób, a nawet złagodzić objawów bez tworzenia komplikacji, niektórych śmiertelnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.