Badania pokazują, że marihuana zmniejsza ból u chorych na fibromialgię

medyczna-marihuana-na-stole

Państwa, które nie dokonały legalizacji medycznej marihuany, nie rozumieją znaczącego bólu doświadczanego przez pacjentów chorujących na fibromialgię. Wielu pacjentów jest zakłopotanych, ponieważ oznacza się ich jako hipochondryków – ich ból jest prawdziwy, ale poziom medycznej odpowiedzi jeszcze nie. Ból rozchodzący się echem po mięśniach może sparaliżować czyjeś życia, a jednak miliony ludzie cierpią mieszkając w państwach, w których nie ma realnego leczenia choroby.

Ponad 5 milionów Amerykanów cierpi z powodu tej choroby, a ponad 80% chorych to kobiety. Obecnie tylko 23 stany i Dystrykt Kolumbii zalegalizowały medyczną marihuanę.

Marihuana zmniejsza ból przy fibromialgii. Pacjenci cierpiący z powodu bólu, walczą z cichym i nieznośnym demonem, który nie pozwala im spać w nocy.

W ośrodku leczniczym kolejne badania wykazały pozytywny wpływ konopi na pacjentów chorych na fibromialgię. Przedstawiają one koncepcję korzyści leczniczych w przypadku migreny, fibromialgii, zespołu nadwrażliwości jelita oraz innych chorób odpornych na leczenie.

W innym badaniu, zatytułowanym, Stosowanie marihuany u pacjentów z fibromialgią: wpływ na objawy i związana ze zdrowiem jakość życia, recenzowano 25 pacjentów, którzy byli użytkownikami konopi.

Badanie wykazało, że po dwóch godzinach od stosowania konopi, pacjenci nie tylko odnotowali znaczne zmniejszenie bólu, ale także nastąpił znaczny wzrost ich dobrego samopoczucia. Jest to istotna pozycja, ponieważ 20% pacjentów z fibromialgią cierpi także z powodu zaburzeń depresyjnych i lękowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.