Nowe prawo dotyczące medycznej i rekreacyjnej marihuany w Oregonie

medyczna-marihuana-w-sloikach-etykiety

Mieszkańcy Oregonu wkrótce będą mogli kupić medyczną oraz rekreacyjną marihuanę, a także ekstrakty do użytku rekreacyjnego od tego samego sprzedawcy – zgodnie z ustawą podpisaną 24 marca przez gubernator Kate Brown.

Planuje się zrealizowanie zasad ustawy na ten miesiąc, mówi Andre Ourso, kierownik programu medycznej marihuany.

Wyborcy uczynili Oregon trzecim stanem z legalną rekreacyjną marihuaną w 2015 roku. Począwszy od 1 października ruszył program wczesnej sprzedaży, zgodnie z OHA, autoryzowane istniejące przychodnie z medyczną marihuaną mogły sprzedawać do 1.5 uncji (około 43g) suszonej marihuany klientom rekreacyjnym. Produkty spożywcze oraz ekstrakty były ograniczone do sprzedaży dla pacjentów medycznych.

Stowarzyszenie zajmujące się sprawami dotyczącymi marihuany lobbowało ustawodawców do zmiany definicji „limitowanych produktów detalicznych” na obejmujące produkty spożywcze oraz ekstrakty o niskiej zawartości marihuany.

Ustawa przeszła w lutym, otwierając tym samym sprzedaż produktów żywnościowych oraz ekstraktów tej wiosny oraz kontynuowanie sprzedaży zarówno do celów medycznych jak i rekreacyjnych z jednej lokalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.