Reforma Służby Zdrowia Powinna Się Rozpocząć Od Marihuany

Dlaczego reforma opieki zdrowotnej powinna rozpocząć się od medycznej marihuany?

„Koszty naszej opieki zdrowotnej obciążają naszą gospodarkę i sumienie naszego narodu wystarczająco długo. Niech więc nie będzie wątpliwości: reforma służby zdrowia nie może czekać, nie może czekać i nie będzie czekać kolejnego roku. . . Jeśli tego nie zrobimy, nikt nie kwestionuje faktu, że koszty opieki zdrowotnej pochłoną cały budżet federalny”. — były prezydent, Barack Obama.

Fundacja Kaiser Family szacuje, że koszty opieki zdrowotnej w Ameryce osiągnęły w 2007 roku 2,2 biliona dolarów, ponad trzykrotnie więcej niż 714 miliardów dolarów wydanych w 1990 roku i ponad osiem razy więcej niż 253 miliardy dolarów wydane w 1980 roku. reformy opieki zdrowotnej i redukcji kosztów, marihuana powinna znaleźć się na szczycie jego listy zmian, w które możemy uwierzyć.

Przywrócenie marihuany do apteczek miałoby znaczący wpływ zarówno na poprawę zdrowia kraju, jak i zmniejszenie kosztów świadczenia opieki zdrowotnej. Może to zrobić, zapobiegając rozwojowi chorób, takich jak rak i choroby układu krążenia, utrzymując dobry stan zdrowia poprzez wspomaganie snu i pobudzanie apetytu oraz promowanie zdrowszego stylu życia poprzez zmniejszanie stresu, ożywianie ćwiczeń i ułatwianie socjalizacji.

Reforma opieki zdrowotnej: medyczna marihuana może obniżyć koszty

Konopie indyjskie mogą również obniżyć koszty świadczenia tych usług. Zdolność marihuany do poprawiania samopoczucia jest legendarna. Chociaż pomaganie osobie w lepszym poczuciu się jest dobre w każdej sytuacji, jest szczególnie przydatne w warunkach szpitalnych, gdzie pielęgniarki zapewniają swoim pacjentom zabiegi terapeutyczne. Pacjent, który czuje się lepiej, znacznie lepiej reaguje na leczenie, a pozytywnie reagując, szybciej wyzdrowieje i szybciej wyjdzie ze szpitala.

Innym z wielu innych sposobów, w jaki używanie konopi indyjskich może znacząco wpłynąć na koszty opieki zdrowotnej, jest ich zdolność do zapewniania bezpieczniejszego i często skuteczniejszego łagodzenia objawów niż wiele leków na receptę. Dotyczy to zwłaszcza leków przeciwbólowych (przeciwbólowych) i psychiatrycznych (leki przeciwdepresyjne, przeciwpsychotyczne, przeciwlękowe, przeciwdrgawkowe i ADHD). Same te leki stanowią co najmniej jedną trzecią z rocznych 200 miliardów dolarów wydawanych przez Amerykanów na leki na receptę.

Badania jednoznacznie wykazały, że konopie indyjskie mogą działać synergistycznie z tymi lekami, aby znacznie zmniejszyć ilość leków na receptę, które pacjenci muszą spożywać, aby uzyskać ulgę. W wielu przypadkach konopie indyjskie mogą całkowicie wyeliminować potrzebę stosowania tych leków na receptę. Według słów Francisa Younga, sędziego prawa administracyjnego ds. egzekwowania narkotyków, „Marihuana w swojej naturalnej postaci jest jedną z najbezpieczniejszych substancji czynnych terapeutycznie znanych człowiekowi”.

Ponadto koszty leczenia osób, które mają poważne negatywne reakcje na leki na receptę, sięgają miliardów. Nawet przy najlepszym leczeniu ponad 35 000 Amerykanów umiera każdego roku z powodu negatywnych skutków ubocznych leków na receptę. Nikt nigdy nie umarł z powodu marihuany — ani z powodu przedawkowania, choroby ani żadnego innego skutku ubocznego. Koszty opieki zdrowotnej poniesione przez niedopuszczenie do używania konopi indyjskich zamiast leków na receptę: wiele miliardów. Emocjonalne i zdrowotne korzyści płynące z używania konopi indyjskich: bezcenne.

Innym ważnym sposobem, w jaki marihuana może obniżyć koszty opieki zdrowotnej, jest ograniczenie spożycia alkoholu. Wiele osób uważa, że marihuana zapewnia takie same korzyści społeczne i zmieniające świadomość jak alkohol, bez żadnych wyniszczających konsekwencji.
„Dostępność marihuany jako alternatywy dla alkoholu nie tylko zmniejszy liczbę zrujnowanych istnień ludzkich, ale znacznie zmniejszy szacunkowe 185 miliardów dolarów rocznego obciążenia społeczeństwa kosztami opieki zdrowotnej, spadkiem produktywności i innymi czynnikami wynikającymi z nadużywania alkoholu, ponieważ marihuana nie zniszczy ci mózg, serce czy wątrobę, nie spowoduje raka ani zapalenia trzustki i nie sprawi, że będziesz tak agresywny, że pobijesz żonę i wyślesz ją do szpitala.

Nie oznacza to, że jeśli użyjesz marihuany, możesz wyrzucić wszystkie inne leki do kosza lub że sama marihuana może rozwiązać wszystkie problemy trapiące system opieki zdrowotnej. Dodaj jednak wszystko, a odkryjesz, że ponowne wprowadzenie marihuany może zaoszczędzić blisko 1,5 biliona dolarów rocznie na bezpośrednich i pośrednich kosztach opieki zdrowotnej. A ponieważ marihuanę można uprawiać jak lucernę, jej koszty produkcji są takie same, jak jej negatywne skutki uboczne — całkowicie nieistotne w porównaniu z ogromnymi i dalekosiężnymi korzyściami, jakie zapewnia marihuana. Ktoś musi powiedzieć prezydentowi, Kongresowi USA i amerykańskiemu podatnikowi, że jeśli chodzi o reformę opieki zdrowotnej, powinniśmy zacząć od marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.