Lepiej Palić Marihuanę w Dzień Czy w Noc?

Dzień czy noc: co sprzyja lepszemu hajowi?

Jasne, zioło można palić prawie o każdej porze dnia. Prawdziwemu miłośnikowi marihuany trudno będzie znaleźć porę dnia, która nie byłaby odpowiednia na haj. Chociaż każdy może mieć inny preferowany czas, czy uważa się, że lepiej jest być na haju w ciągu dnia czy w nocy?

Dlaczego spożywanie marihuany w ciągu dnia jest lepsze

Ludzie używają marihuany z różnych powodów. Czasami niewiele myśli się o czasie jej spożycia, podczas gdy w innych przypadkach jest to metodycznie zaplanowane. Bez względu na to, do jakiego obozu się przynależy, istnieje wiele sytuacji, w których spożywanie marihuany w ciągu dnia jest najlepszym momentem, aby skorzystać z jej dobrodziejstw.

Marihuana na ból

Jednym z najczęstszych (i rosnących) powodów używania medycznej marihuany jest kontrolowanie bólu. W rzeczywistości, jak wcześniej informował The Fresh Toast, istnieją dowody na to, że konopie indyjskie mogą być skuteczniejsze niż opioidy w leczeniu przewlekłego bólu.

Używając marihuany do leczenia bólu, stosuje się ją przed aktywnością jako środek zapobiegawczy lub w odpowiedzi na ból. Tak czy inaczej, najczęściej używa się konopi indyjskich w ciągu dnia, aby złagodzić ból i przetrwać dzień. Gwarantuje to, że dzień spotka się z jak najmniejszymi trudnościami.

Konopie indyjskie jako środek pobudzający aktywność

Pogląd, że zioło zamienia się w leniwego kanapowego ziemniaka, został obalony dawno temu. W rzeczywistości, ponieważ coraz więcej osób używa i eksperymentuje z konopiami indyjskimi, raporty wskazują, że może to mieć nawet odwrotny skutek.

Marihuana, w szczególności niektóre odmiany, może działać jako swego rodzaju środek pobudzający, a nawet inspirować do aktywności fizycznej.

„Kiedy biegamy, nasze ciała faktycznie wytwarzają endokannabinoidy, naturalnie występującą postać THC, która wraz z endorfinami odpowiada za euforię biegacza, z której korzystają sportowcy” – twierdzi Outside. Innymi słowy, marihuana pomaga motywować ludzi do bardziej gorliwej pracy.

Jasne, niektórzy ludzie ćwiczą w środku nocy, ale zdecydowana większość aktywnych osób widzi większość aktywności w ciągu dnia. To sprawia, że ​​odurzenie w ciągu dnia jest preferowanym czasem dla osób używających marihuany do aktywności fizycznej.

Używanie marihuany do poprawy porannego nastroju

Dla osoby, która twierdzi, że nie jest porannym ptaszkiem, marihuana w ciągu dnia może być właśnie tym, czego potrzeba, aby zmienić tę poranną perspektywę.

Według badania dotyczącego używania konopi indyjskich i stosowania jej rano: „Natychmiast po zażyciu marihuany mężczyźni i kobiety zgłaszali wyższe pozytywne i mniejsze negatywne skutki niż tego ranka. Te pozytywne konsekwencje prawdopodobnie odzwierciedlają natychmiastowe odczucia „dobrego narkotyku” związane z konopiami indyjskimi”.

Tak więc dla tych, którzy rano zmagają się ze złymi nastrojami i myślami, używanie marihuany w celu ponownego wyrównania może okazać się skuteczne, ale aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy to robić w ciągu dnia.

Dlaczego spożywanie marihuany w nocy jest lepsze

Używanie marihuany w nocy ma również swoje zalety, nawet jeśli w większości różnią się one od tych doświadczanych rano. Czy to ze względów bezpieczeństwa, czy wspomagania snu, marihuana stała się częścią nocnej rutyny wielu regularnych użytkowników konopi.

Bezpieczniejsza alternatywa dla alkoholu

Wino po pracy oraz piwo po długim dniu są wyryte w społecznej psychice, jeśli chodzi o relaks po pracy. Niestety uzależnienie od alkoholu może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, nie wspominając o śmiertelnych wypadkach.

Marihuana stała się popularną alternatywą dla alkoholu w takich sytuacjach. Pomaga to złagodzić negatywne doświadczenia związane z nawykowym spożywaniem alkoholu.

Kent Hutchison, który jest współautorem badania badającego wpływ alkoholu na mózg, powiedział Medical News Today: „Chociaż marihuana może mieć również pewne negatywne konsekwencje, zdecydowanie nie zbliża się do negatywnych konsekwencji alkoholu.

O ile dana osoba nie pracuje na nocnej zmianie, ta korzyść jest odczuwalna tylko podczas używania konopi indyjskich w godzinach zmierzchu i wieczornych.

Zminimalizuj ryzyko i niepożądane skutki uboczne

Choć podobno bezpieczniejsze niż alkohol, konopie indyjskie nie są pozbawione czynników ryzyka. Istnieje wiele mniej niż idealnych skutków ubocznych, od problemów z percepcją po potencjalną paranoję.

Dla osób zaniepokojonych tymi skutkami ubocznymi często najlepiej jest używać marihuany w zaciszu własnego domu i ze spokojem, wiedząc, że wszystkie codzienne sprawunki są zakończone.

„Niektórzy pacjenci mogą preferować stosowanie THC tylko przed snem lub w innych porach, gdy upośledzenie nie wpływa na ich pracę, hobby lub zdolność do codziennego funkcjonowania”, według GoodRx.

Korzyści z pomocy w zasypianiu

Jak już wcześniej informowaliśmy, konopie indyjskie są często stosowane jako skuteczny środek nasenny dla osób walczących o odpowiedni sen. Zarówno THC, jak i CBD pomagają wielu osobom, które z wielu powodów zmagają się z odpoczynkiem.

Jeśli dana osoba używa marihuany jako środka nasennego, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest to przyjmowane w nocy.

Końcowe przemyślenia: co jest lepsze? Dzień czy noc?

Próbując odpowiedzieć na to pytanie, osoba musi przede wszystkim zrozumieć, dlaczego jest na haju. Jeśli próbuje poprawić poranny nastrój, poradzić sobie z bólem lub zwiększyć poziom aktywności, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest dzień. Jeśli używasz marihuany jako środka nasennego lub zamiennika alkoholu, to noc jest właściwym czasem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.