Dobre Nawyki w Zdrowym Związku

Kilka dobrych, niekonwencjonalnych nawyków w dobrym związku.

Nasza obsesja na punkcie miłości jest tak intensywna, że ​​ukształtowaliśmy wokół niej kulturę. Miłość jest głównym tematem filmów, piosenek, książek i rozmów z przyjaciółmi i rodziną. Jest również odpowiedzialny za wielomilionową branżę aplikacji randkowych.

Ta twierdza na ten temat wpłynęła na sposób, w jaki postrzegamy miłość, tworząc nierealistyczne oczekiwania i ideały. Chociaż posiadanie kogoś, kto rozumie cię na intymnym poziomie, jest bardzo przyjemne, to nie jest magia; nie może cię uszczęśliwić i nie może uzdrowić twoich problemów.

Przeszukaliśmy Internet, aby znaleźć niektóre z najbardziej niekonwencjonalnych, ale zdrowych nawyków związanych z relacjami, jakie mogliśmy znaleźć.

Oto 5 najbardziej przydatnych.

• Poczucie atrakcyjności dla osób spoza związku

Nasza kultura ma to komicznie nierealistyczne nastawienie, jeśli chodzi o osoby spoza naszego związku, oczekując, że kiedy będziesz z kimś, inni przestaną istnieć.

Wszyscy wiemy, że to nieprawda. I to nie jest zdrowe. Autor, Mark Manson mówi, że tłumienie tych uczuć powoduje ogromne poczucie winy i sprawia, że ​​ludzie zachowują się irracjonalnie, częściej zdradzając swoich partnerów.

Pisze: „Kiedy tłumisz te uczucia, dajesz im władzę nad sobą, pozwalasz im dyktować twoje zachowanie (tłumienie), zamiast dyktować twoje zachowanie dla siebie (czując je, a jednak nie robiąc nic).”

Zamiast myśleć i torturować się nad tym, jak bardzo ktoś cię pociąga, po prostu przyznaj się do tego. Pomyśl o wszystkich powodach, dla których kochasz swojego partnera i odpuść. Jak większość rzeczy, to uczucie minie i wszystko będzie dobrze.

• Ustalanie granic

Bycie w związku oznacza, że ​​spędzasz większość czasu razem, powinieneś mieć własną przestrzeń, aby cieszyć się rzeczami, które chcesz robić w pojedynkę. Może twój partner nie lubi jednego programu telewizyjnego, a ty lubisz. Idź na kompromis i komunikuj się, dając innym znać, że chcesz to zrobić, podczas gdy oni mogą robić coś innego, coś co niekoniecznie jest szczególnie przyjemne. Hobby, inni przyjaciele, a nawet samotne wyjazdy powinny być brane pod uwagę, jeśli chodzi o ponowne poznanie się.

• Odpuszczanie konfliktów

Chociaż wielu psychologów i ekspertów ds. relacji mówi, jak ważna jest komunikacja, ważne jest również, aby nauczyć się, jak odpuścić. Podczas gdy wielkie kłótnie powinny być rozwiązywane, te małe, które mogą prowadzić do strasznych kłótni i zranionych uczuć, można zignorować. Konflikt jest częścią umowy; najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego związku, jest uświadomienie sobie, że będą rzeczy, które cię wkurzają i że nadal będziesz musiał przejść przez to.

• Mieć realistyczne oczekiwania dotyczące miłości

Chociaż miłość i intymność są wspaniałe, ważne jest, aby wiedzieć, że namiętność i motyle w żołądku nie są objawami, które pozostaną tam na zawsze. Quartz informuje, że pary odnoszące największe sukcesy rozumieją, że ich związki nie są bajkami i że przebywanie z kimś przez dłuższy czas wymaga poświęcenia i ciężkiej pracy.

„Wielu ludzi nigdy nie uczy się, jak przełamać tę głęboką, bezwarunkową miłość. Wiele osób jest zamiast tego uzależnionych od wzlotów i upadków romantycznej miłości. Są w nim, że tak powiem, dla uczuć. A kiedy uczucia skończą się, kończą się one” — wyjaśnia artykuł.

• Odpuszczanie związku, jeśli to nie działa

Trudno to wytłumaczyć, zwłaszcza gdy następuje akapit szczegółowo wyjaśniający, dlaczego prawdziwa miłość nie jest bajką, ale jest to ważny punkt, nad którym należy się zastanowić. Oczekiwanie od twojego partnera rzeczy nierealnych, bez względu na to, co się stanie i co zrobisz, niesprawiedliwie nadwyręży twój związek. Jest również bardzo szkodliwy; jeśli związek nie działa, jeśli jesteś nieszczęśliwy i nie wiesz, dlaczego wciąż się trzymasz, powinieneś być wystarczająco silny, aby go zakończyć i nadać priorytet własnemu szczęściu i zdrowiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.