Oczyszczanie Organizmu z Marihuany

Czy niacyna, ocet lub żurawina oczyszczają nasz organizm z marihuany?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak szybko i bezboleśnie przejść przez test antynarkotykowy, z pewnością gorączkowo poszukujesz rozwiązań, które mogą być w twoim domu.

Niestety, w internecie można uzyskać naprawdę złe rady od nieznajomych. Najpopularniejsze metody samodzielnej detoksykacji od narkotyków nie są aż tak skuteczne, a niektóre z nich są wręcz niebezpieczne. Przede wszystkim poprzedzają bardziej wyrafinowane współczesne testy narkotykowe, zwłaszcza jeśli zamiast moczu będziesz musiał przejść badanie włosów lub krwi.

Testy narkotykowe mogą narazić twoją pracę, a trudne sytuacje mogą zmotywować Cię do podjęcia nieprzemyślanych decyzji – zwłaszcza jeśli ten test zbliża się zbyt szybko, abyś mógł w naturalny sposób oczyścić się z toksyn.

Nie zawsze masz 30 do 60 dni na wypłukanie marihuany ze swojego systemu. Jeśli jesteś pacjentem medycznym, wstrzymanie się od głosu może nie zawsze być opcją.
Na szczęście technologia przekazywania testów ewoluowała wraz z samymi testami.

Wiele firm posiada sprawdzone rozwiązania do badań włosów, moczu i krwi opracowane przez prawdziwych naukowców. Nie możesz powiedzieć tego samego o starej sztuczce, o której słyszałeś od taty dziewczyny kuzyna twojego przyjaciela, który mógł użyć jej do przejścia testu w latach 80.

Oto zestawienie popularnych domowych środków zaradczych i związanych z nimi zagrożeń. Nie byliśmy w stanie znaleźć przekonujących dowodów na to, że którakolwiek z tych metod zadziała, aby przejść test narkotykowy. Jeśli przejście tego testu naprawdę ma dla ciebie znaczenie, zdecydowanie nie powinieneś ryzykować.

Ziele gorzknika pospolitego

Ziele gorzknika pospolitego jest popularną metodą zdawania testów narkotykowych, ale niewiele jest dowodów potwierdzających jej skuteczność, uruchomienie zajmuje trochę czasu i może mieć skutki uboczne. Poza tym jest drogi – i nigdy nie wiesz, ile gorzknika w rzeczywistości dostaniesz w standardowym suplemencie, zwłaszcza, że ​​często zamienia się go na inne zioła.

Ocet jabłkowy

Jedną z teorii jest to, że ocet jabłkowy, często używany rozcieńczony jako tonik zdrowotny przez naturalnych miłośników dobrego samopoczucia, poprawia metabolizm, co powoduje szybsze przemieszczanie THC przez system. Inni uważają, że spożywanie kwaśnych napojów, takich jak ocet, może szybciej oczyścić system.

Ale prawda jest taka, że ​​nawet nie wiemy, czy to w ogóle przyspieszy Twój metabolizm, a na pewno nie pomoże Ci wydobyć niczego z organizmu na czas testu. Niektórzy używają octu jabłkowego, aby zdać testy przeprowadzane na włosach, ale zazwyczaj w połączeniu z innymi metodami – z pewnością nie zadziała to samodzielnie. Ryzykowne przedsięwzięcie, jeśli chcesz mieć pewność, że zdasz test.

Sok żurawinowy

Możliwe, że sok żurawinowy wpływa na Twój pęcherz i mocz, ale to nie znaczy, że oczyści Twój system z THC, który jest przechowywany w komórkach tłuszczowych – i na pewno nie zrobi tego szybko. Chociaż może to być kusząca opcja do wypróbowania, ponieważ jest tania i łatwa do zdobycia ze sklepu, jeśli zależy Ci na zdaniu testu, jest bardzo mało prawdopodobne, aby to zadziałało.

Proszek do pieczenia

Soda oczyszczona wydaje się nieszkodliwa, ale przyjmowana w dużych dawkach może wysłać cię do szpitala ze wszystkim, od braku równowagi elektrolitowej po dziurę w żołądku.

Niacyna

Podobnie jak soda oczyszczona, niacyna może być niebezpieczna, gdy jest przyjmowana agresywnie, aby przejść test narkotykowy, z skutkami ubocznymi od paskudnej wysypki po niewydolność wątroby. Co więcej, nie pomoże ci to niezawodnie w teście narkotykowym. Niewiarygodne i niebezpieczne jest przeciwieństwem tego, czego szukasz, jeśli chcesz bezpiecznie i pomyślnie zdać test.

Certo

Używanie Certo lub pektyny w celu zdania testu narkotykowego jest nie tylko nieprzyjemne – podobnie jak większość tych domowych środków, nie ma faktycznego dowodu na to, że to działa. Jeśli twój test ma dla ciebie znaczenie, po co ryzykować?

Wybielacz

Ten nie powinien wymagać wiele wyjaśnień, dlaczego to zły pomysł. Wypicie wybielacza może cię dosłownie zabić. Nawet jeśli dodasz wybielacz do moczu po tym, jak opuści on twoje ciało, bardzo wyraźnie jest w nim wybielacz. Najlepszy scenariusz jest taki, że musisz ponownie przystąpić do testu. Najgorszym scenariuszem jest to, że zostaniesz przyłapany na gorącym uczynku, próbując oszukać test narkotykowy. W przypadku wybielacza nie ma zbyt wielu rzeczy do wyjaśniania.

Sok z kiszonych ogórków

Podobnie jak ocet jabłkowy, sok ogórkowy jest bardzo kwaśny – i na pewno sprawia wrażenie, jakby coś czyścił. Niestety niewiele jest dowodów na to, że może pomóc zdać test narkotykowy.

Rozwodniony mocz

Niezależnie od tego, czy pijesz tonę wody, czy mieszasz ją z moczem po opuszczeniu ciała, pamiętaj, że testerzy narkotyków weryfikują, czy próbka, którą otrzymują, to rzeczywiście mocz. Chociaż ta metoda może rozcieńczyć markery używania narkotyków, może również rozcieńczyć zwykłe markery chemiczne czystego moczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.