Młodzi Amerykanie Wolą Marihuanę Od Tytoniu

Młodzi Amerykanie wolą marihuanę od tytoniu.

Nowe dane ujawniają zmieniającą się perspektywę palenia tytoniu, która spadła z 45% w latach 50. do 15% w 2019 r.

Chociaż legalizacja marihuany przebiega powoli, nowy sondaż Gallupa sugeruje, że młodzi Amerykanie mogą czerpać niektóre z korzyści.

Z sondażu wynika, że ​​Amerykanie w wieku od 18 do 29 lat częściej palą marihuanę niż papierosy.

W ciągu ostatnich czterech lat liczba Amerykanów spożywających marihuanę utrzymywała się na stałym poziomie 12%. Nowe dane ujawniają zmieniającą się perspektywę palenia tytoniu, która spadła z 45% w latach 50. do 15% w 2019 r.

Ta zmiana jest wynikiem wielu czynników, takich jak ewoluująca rozmowa wokół marihuany i nowo odkryte poparcie dla jej wartości leczniczej.

Jednocześnie jest to również trudny moment dla branży tytoniowej. Poza niezaprzeczalnymi negatywnymi skutkami ubocznymi, które towarzyszą paleniu, przemysł tytoniowy spotkał się również z negatywną krytyką swoich strategii marketingowych oraz faktu, że są one skierowane do dzielnic o niższych dochodach.

Niegdyś powszechny zwyczaj palenia papierosów zmniejszył się do tego stopnia, że ​​pali mniej niż jeden na siedmiu Amerykanów” – wyjaśnia Gallup.

„I chociaż palenie od dawna kojarzy się z niższymi grupami społeczno-ekonomicznymi, palacze są obecnie niezwykle rzadką rasą wśród Amerykanów o wyższych dochodach i dobrze wykształconych”.

Sondaż wskazuje, że pomimo statusu prawnego marihuany, dorośli poniżej 30 roku życia nadal wolą ją od palenia papierosów. Dorośli w tym wieku nie podzielają tej perspektywy, częściej palą papierosy niż marihuanę.

Przyszłość amerykańskiego przemysłu tytoniowego staje się coraz bardziej złożona, z dużym naciskiem na przemysł e-papierosów, który dopiero niedawno zaczął być regulowany przez FDA.

Chociaż wielu uważa, że ​​e-papierosy są bezpieczniejszą alternatywą niż tytoń, władze są zaniepokojone liczbą nastolatków, którzy je wybierają oraz łatwością, z jaką te narzędzia mogą ominąć środki bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.