Prawie Połowa Użytkowników Cannabis ma Ponad 40 Lat

Raport pokazuje, że prawie połowa użytkowników cannabis ma ponad 40 lat.

Nowe badanie ujawnia, że ​​prawie połowa osób, które obecnie używają konopi indyjskich w Ameryce Północnej, ma ponad 40 lat, co jest zaskakującą liczbą, biorąc pod uwagę popularną narrację, że większość użytkowników marihuany należy do młodszych grup demograficznych. Spostrzeżenie to towarzyszyło wielu innym interesującym punktom danych dotyczących branży.

Informacje te pochodzą od firmy Akerna, grupy, która zajmuje się oprogramowaniem, technologią zgodności, planowaniem badań od nasion marihuany do ich sprzedaży oraz korporacyjnym oprogramowaniem dla firm cannabis w Ameryce Północnej. Firma zagłębia się w nawyki konsumentów cannabis w Ameryce Północnej, aby ujawnić głębokie spostrzeżenia na temat branży i jej działania i rzucić światło na to, czego firmy mogą się spodziewać w nadchodzących miesiącach.

„Akerna to firma zajmująca się oprogramowaniem dla przedsiębiorstw, która koncentruje się na obsłudze branży konopi indyjskich, konopi i CBD”.

„Akerna, uruchomiona po raz pierwszy w 2010 roku, odnotowała do tej pory dochód wynoszący ponad 20 miliardów dolarów ze sprzedaży cannabis i jest pierwszą firmą zajmującą się oprogramowaniem cannabis.

Podstawowa technologia firmy, MJ Platform, wiodąca na świecie infrastruktura, napędza detalistów, producentów, marki, dystrybutorów i hodowców”.

Według analizy przeprowadzonej w badaniu Akerna, które dotyczyło sposobu spożywania konopi indyjskich, a także wieku i płci użytkowników konopi indyjskich, kwiaty są najpopularniejszym sposobem spożywania cannabis w Stanach Zjednoczonych, a najmniej popularne są produkty spożywcze. Wyniki pokazały również, że więcej mężczyzn – 62,5% – niż kobiet – 37,5% – spożywa konopie indyjskie.

Samodzielnie zgłaszane używanie cannabis

Oprócz spojrzenia na dane liczbowe dotyczące sprzedaży i rodzaju spożywanych konopi indyjskich, w badaniu przeanalizowano liczby dotyczące zgłoszonego użycia. W większości przypadków liczby te odzwierciedlały się nawzajem, pokazując ludziom dokładne informacje o tym, co spożywają. „Niektóre z nich potwierdzają to, co już wiemy, że kwiat jest najpopularniejszą metodą konsumpcji” – mówi James Ahrendt, architekt Business Intelligence w Akerna. „Jednak znaleźliśmy również kilka zaskakujących kwestii.

Na przykład, konsumenci medyczni wydają średnio więcej i kupują więcej produktów niż ich rekreacyjni odpowiednicy”.

Jedną z najbardziej zaskakujących rzeczy wyciągniętych z badania, która wzbudziła zainteresowanie, jest podział demografii na podstawie wieku. Użytkownicy poniżej 30 roku życia stanowili tylko 26,7 procent wszystkich ankietowanych użytkowników, a osoby w wieku od 30 do 40 lat – 29,7 procent. Łącznie, przedział wiekowy od 40 do 50 lat 19,5%, przedział wiekowy 50-60 lat 13,2% i przedział wiekowy powyżej 60 roku życia 10,9% stanowią prawie 40% wszystkich użytkowników marihuany w USA.

Badanie zostało przeprowadzone z wykorzystaniem danych z platformy sprzedażowej MJ Freeway, która obejmuje dane cannabis. Informacje zawarte w tej bazie danych mogą pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na niektóre cele badawcze badania, w tym statystyki z różnych dziedzin, dane dotyczące łańcucha dostaw konopi indyjskich oraz szczegółowe spostrzeżenia biznesowe.

Ze względu na to, że mieszkańcy Ameryki Północnej z pokolenia Baby Boomer i Generation X nadal się starzeją, coraz więcej seniorów i osób w średnim wieku czuje się dobrze z konopiami indyjskimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.