Mocne Odmiany Marihuany “Mogą Leczyć COVID-19”

Naukowcy z University of Lethbridge twierdzą, że znaleźli mocne odmiany marihuany, które mogą pomóc w zapobieganiu, a następnie leczeniu COVID-19.

Naukowcy twierdzą, że dokonali ogromnego przełomu w poszukiwaniu leczenia na koronawirusa – w postaci marihuany.

Naukowcy z University of Lethbridge twierdzą, że znaleźli mocne odmiany marihuany, które mogą pomóc w zapobieganiu, a następnie leczeniu COVID-19. Mówią, że odmiany te wydają się wpływać na szlaki ACE2, które wirus wykorzystuje jako bramę do organizmu.

W rozmowie z CTV News Olga Kovalchuk, jeden z badaczy, powiedziała: „Na początku byliśmy całkowicie oszołomieni otrzymanym rezultatem, a potem oczywiście bardzo się z niego cieszyliśmy”.

Zdaniem naukowców marihuana może zmniejszyć liczbę punktów wejścia wirusa do organizmu nawet o 70%.

Igor Kovalchuk powiedział natomiast, że: „Marihuana zwiększa twoje szanse w walce z nowym koronawirusem.”

„Nasza praca może mieć ogromny wpływ na rozwój obecnych wydarzeń – nie ma na świecie wielu leków, które mogłyby zmniejszyć infekcję COVID-19 o 70-80 procent”.

Naukowcy przyznają, że potrzebne są dalsze badania, ale twierdzą, że konopie indyjskie można wykorzystać do opracowania terapii zapobiegawczych „w postaci płynów do płukania jamy ustnej i gardła”.

Powiedzieli, że: „Podczas gdy nasze najskuteczniejsze ekstrakty wymagają dalszej walidacji na dużą skalę, nasze badanie ma kluczowe znaczenie dla przyszłej analizy wpływu marihuany na COVID-19.”

„Biorąc pod uwagę obecną tragiczną i szybko zmieniającą się sytuację epidemiologiczną, należy rozważyć każdą możliwą okazję i ścieżkę terapeutyczną”.

Jednak inni eksperci ostrzegają, że palenie marihuany może faktycznie zwiększyć ryzyko koronawirusa.

W rozmowie z SF Weekly, doktor Stanton Glantz z UCSF Center for Tobacco Control Research and Education powiedział: „Palenie samo w sobie nie powoduje grypy, wapowanie także tego nie robi. Ale osoby, które palą lub są narażone na bierne palenie, są bardziej podatne na zachorowanie.”

„Jeśli przyjrzysz się dymowi cannabis i porównasz go z dymem pochodzącym z tytoniu, nie zobaczysz wielu różnic. Oczywiście w jednym znajduje się THC, a w drugim nikotyna, ale efekty immunosupresyjne nie wydają się być powodowane przede wszystkim nikotyną.”

Podsumowanie

Na chwilę obecną, istnieje wiele sprzecznych twierdzeń na temat marihuany oraz nowego koronawirusa z Chin, zatem nie pozostaje nam nic innego, niż przyglądanie się rozwojowi wydarzeń oraz oczywiście kibicowanie marihuanie.

Jeśli chciał byś zakupić nasiona marihuany bardzo mocnych odmian konopi indyjskich, to Polecamy sklep THC-THC, gdzie na ich stronie znajdziesz nasiona z najwyższym poziomem THC. Poziom THC w granicach 21% jest w odczuciu zwykłego użytkownika bardzo dużym stężeniem. Większe zawartości THC są już bardziej dla doświadczonych użytkowników marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.