Mocne Odmiany Marihuany “Mogą Leczyć COVID-19”

Mocne Odmiany Marihuany “Mogą Leczyć COVID 19”, CBDLeczy.pl

Naukowcy z University of Lethbridge twierdzą, że znaleźli mocne odmiany marihuany, które mogą pomóc w zapobieganiu, a następnie leczeniu COVID-19.

Naukowcy twierdzą, że dokonali ogromnego przełomu w poszukiwaniu leczenia na koronawirusa – w postaci marihuany.

Naukowcy z University of Lethbridge twierdzą, że znaleźli mocne odmiany marihuany, które mogą pomóc w zapobieganiu, a następnie leczeniu COVID-19. Mówią, że odmiany te wydają się wpływać na szlaki ACE2, które wirus wykorzystuje jako bramę do organizmu.

W rozmowie z CTV News Olga Kovalchuk, jeden z badaczy, powiedziała: „Na początku byliśmy całkowicie oszołomieni otrzymanym rezultatem, a potem oczywiście bardzo się z niego cieszyliśmy”.

Zdaniem naukowców marihuana może zmniejszyć liczbę punktów wejścia wirusa do organizmu nawet o 70%.

Igor Kovalchuk powiedział natomiast, że: „Marihuana zwiększa twoje szanse w walce z nowym koronawirusem.”

„Nasza praca może mieć ogromny wpływ na rozwój obecnych wydarzeń – nie ma na świecie wielu leków, które mogłyby zmniejszyć infekcję COVID-19 o 70-80 procent”.

Mocne Odmiany Marihuany “Mogą Leczyć COVID 19”, CBDLeczy.pl

Naukowcy przyznają, że potrzebne są dalsze badania, ale twierdzą, że konopie indyjskie można wykorzystać do opracowania terapii zapobiegawczych „w postaci płynów do płukania jamy ustnej i gardła”.

Powiedzieli, że: „Podczas gdy nasze najskuteczniejsze ekstrakty wymagają dalszej walidacji na dużą skalę, nasze badanie ma kluczowe znaczenie dla przyszłej analizy wpływu marihuany na COVID-19.”

„Biorąc pod uwagę obecną tragiczną i szybko zmieniającą się sytuację epidemiologiczną, należy rozważyć każdą możliwą okazję i ścieżkę terapeutyczną”.

Jednak inni eksperci ostrzegają, że palenie marihuany może faktycznie zwiększyć ryzyko koronawirusa.

W rozmowie z SF Weekly, doktor Stanton Glantz z UCSF Center for Tobacco Control Research and Education powiedział: „Palenie samo w sobie nie powoduje grypy, wapowanie także tego nie robi. Ale osoby, które palą lub są narażone na bierne palenie, są bardziej podatne na zachorowanie.”

„Jeśli przyjrzysz się dymowi cannabis i porównasz go z dymem pochodzącym z tytoniu, nie zobaczysz wielu różnic. Oczywiście w jednym znajduje się THC, a w drugim nikotyna, ale efekty immunosupresyjne nie wydają się być powodowane przede wszystkim nikotyną.”

Podsumowanie

Na chwilę obecną, istnieje wiele sprzecznych twierdzeń na temat marihuany oraz nowego koronawirusa z Chin, zatem nie pozostaje nam nic innego, niż przyglądanie się rozwojowi wydarzeń oraz oczywiście kibicowanie marihuanie.

Jeśli chciał byś zakupić nasiona marihuany bardzo mocnych odmian konopi indyjskich, to Polecamy sklep THC-THC, gdzie na ich stronie znajdziesz nasiona z najwyższym poziomem THC. Poziom THC w granicach 21% jest w odczuciu zwykłego użytkownika bardzo dużym stężeniem. Większe zawartości THC są już bardziej dla doświadczonych użytkowników marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.