Hybrydowe Odmiany Marihuany – Efekty

Cannabis jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu na świecie (zostały one zalegalizowane już w wielu miejscach na świecie, zarówno do użytku rekreacyjnego jak i medycznego).

Wraz z normalizacją marihuany, wielu ludzi, którzy kiedyś wahali się przed tą substancją, zaczęło postrzegać ją jako sposób leczenia chorób lub po prostu jako nowe hobby.

Wejście do świata cannabis może być dość onieśmielające, ale w rzeczywistości jest to dość proste. Istnieją trzy różne kategorie marihuany: sativa, indica i hybryda.
Co to są hybrydowe odmiany marihuany?

Hybrydowe odmiany marihuany są rodzajem marihuany stworzonym przez połączenie dwóch pozostałych rodzajów: sativa i indica. Oznacza to, że efekty tych odmian są bardziej zrównoważone i odpowiednie dla różnego rodzaju użytkowników.

Niektóre z najbardziej znanych odmian hybrydowych to Blue Dream, Girl Scout Cookies i Gorilla Glue # 4.
Jakie efekty posiadają odmiany hybrydowe (w porównaniu do odmian z gatunku sativa i indica)?
Jeśli zastanawiasz się, jakie efekty posiadają hybrydowe odmiany marihuany – ich efekty zależą całkowicie od dwóch odmian rodzicielskich, od których pochodzą. Odmiany sativa są ogólnie znane ze swoich podnoszących na duchu i energetycznych efektów, podczas gdy odmiany indica posiadają bardziej cielesne efekty, i są one ogólnie bardziej uspokajające. Idealnie wyważona hybryda zapewnia połączenie obu: poprawia nastrój, jednocześnie relaksując ciało.

Jednak nie wszystkie hybrydy są doskonale zrównoważone, niektóre z nich „faworyzują” jedną odmianę rodzicielską. Są one znane jako odmiany, w których dominują geny sativa lub indica.

Odmiany z dominacją genów sativa lub genów indica

Hybryda z dominacją sativy to odmiana, która posiada bardziej wyraźne efekty sativa niż efekty indica. Oznacza to, że poczujesz podnoszące na duchu i euforyczne efekty sativa, a jednocześnie lekki, cielesny relaks, który nie sprawi, że zostaniesz przyklejony do kanapy.

Odmiany hybrydowe z dominacją genów indica to odmiany, które dominują w efekty związane z odmianami indica. Przeznaczone są one dla osób, które potrzebują uspokoić swoje ciałi, ale nadal zależy im na delikatnie euforycznym doświadczeniu.

Dla kogo przeznaczone są odmiany hybrydowe?

Odmiany hybrydowe idealnie sprawdzają się w przypadku osób, które chcą osiągnąć zrównoważone efekty. Nie są one tak bardzo umysłowe i psychodeliczne jak efekty oferowane przez odmiany sativa, ani nie sprawią, że pójdziesz od razu spać, jak dzieje się to w przypadku odmian indica. Jest to świetne miejsce na początek przygody, jeśli dopiero rozpoczynasz swoje zainteresowanie marihuanę, ale pamiętaj, że każdy organizm jest inny, a zatem reaguje inaczej na każdą odmianę marihuany.

Najlepszym sposobem na zdobycie wiedzy jaka odmiana będzie dla ciebie najlepsza jest samodzielne eksperymentowanie. Producenci hybryd i testerzy stale produkują nowe hybrydy, więc nigdy nie zabraknie braku opcji do wyboru!

Podsumowanie

Prawidłowo użyta marihuana może być niesamowitym narzędziem do fizycznych dolegliwości i zmagań umysłowych, a hybrydy to świetny sposób na rozpoczęcie podróży po świecie marihuany. Nasiona marihuany różnych hybryd dostaniesz w sklepie thc-thc.com, jest to sprawdzony seedbank w którym zaopatruje się wielu użytkowników cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.