6 Odmian Dla Osób Kochających Tropikalne Terpeny

Słyszałeś jak ktoś kiedyś powiedział: „Och, kocham tropikalne terpeny!” Tej osobie chodziło o marihuanę o szczególnym smaku. Odmiany tropikalne mają tendencję do utrzymywania smaków ananasa, mango, mandarynki oraz innych owoców wywodzących się z krajów tropikalnych.

Te tropikalne smaki formują profil terpenowy rośliny – terpeny natomiast są substancjami, które nadają roślinom ich aromat oraz smak. W marihuanie terpeny wpływają nie tylko na zapach i smak, ale także na efekty i wrażenia, które wszyscy odczuwamy po jej spożyciu.

Wiele odmian o smaku tropikalnym ma właściwości podnoszące na duchu oraz energetyzujące. Oto kilka z nich.
1. Cinderella 99

Cinderella 99 to klasyczna odmiana marihuany, której legenda sięga naprawdę daleko. Ta hybryda, w której dominują geny sativa, znana również jako Cindy 99, jest potomkiem odmiany Jack Herer.

Nasiona tej odmiany wyrastają na krótkie, krzaczaste rośliny o bogatym, słodkim smaku. Posiadając w składzie mircen i kariofilen, odmiana smakiem przypomina mango.

Pobudzająca oraz energetyzująca – jest to świetny wybór dla każdego, który ma sporo problemów na głowie, i chce od nich odpocząć.

2. Golden Goat

Golden Goat to klasyczna odmiana marihuany znana z wyjątkowego smaku oraz wspaniałych efektów. Powstała przypadkowo kiedy skrzyżowanie odmian Hawaiian i Romulan zapyliło Sweet Island Skunk. To połączenie odmian indica dało roślinę o pięknych kwiatach pokrytych zielonymi oraz pomarańczowymi włoskami, które wytwarzają tropikalny zapach ananasa o kwaśnych, cytrusowych akcentach.

Jeśli chodzi o efekty, wiadomo, że są energetyzujące i stymulujące, zapewniając zarówno poczucie kreatywności i euforii.

3. Maui Wowie

Już sama nazwa Maui Wowie sprawia, że wyobrażamy sobie coś niesamowitego. Dzięki tej odmianie powstała piosenka Kid Cudi.

Ta klasyczna sativa pochodzi z Hawajów i jest ona naprawdę smaczna. Dzięki lepkim pąkom, które wydzielają smak słodkiego ananasa, ta odmiana jest prawdziwą gratką dla każdego, kto lubuje się w tropikalnych aromatach.

Genetyka oraz terpeny zawarte w tej odmianie powodują, że użytkownicy krótko po jej spożyciu zaczynają odczuwać energetyzującą euforię.

4. Tropicana Cookies

Tropicana Cookies może być najlepszą propozycją dla osób, które szukają czegoś zarówno tropikalnego jak i owocowego. W tej hybrydzie dominują geny sativa, i jest ona zarówno smaczna jak i piękna.

Będąc skrzyżowaniem odmian Forum GSC i Tangie, rośliny tej odmiany wytwarzają ciemnofioletowe kwiaty, które wydają się być wręcz czarne. W tej odmianie pojawia się szeroka gama smaków, takich jak mandarynka oraz nuty jagód.

Ta odmiana, równie doskonała pod względem efektów i smaku, sprawia, że ​​większość konsumentów czuje się zrelaksowana, pełna energii i zaangażowana w otoczenie. Jest to idealna odmiana do stosowania w ciągu dnia.

5. Golden Pineapple

Golden Pineapple jest odmianą popularną ze względu na swój tropikalny, ananasowy smak z lekką, cytrusową nutą. Wielu konsumentów tej odmiany doświadcza mocnego i angażującego haju, który nie pozostawi cię zbyt długo na kanapie.

Stworzona poprzez skrzyżowanie Golden Goat, klasycznej tropikalnej odmiany, z Pineapple Kush, Golden Pineapple zapewnia podwójną, tropikalną odmianę, o wielu najlepszych atrybutach jej obojga rodziców.

6. Mango Kush

Podsumowanie naszych tropikalnych sugestii, nie mógł się znaleźć w tym miejscu nikt inny jak Mango Kush. Ta odmiana smakuje podobnie do rzeczywistych owoców mango, oraz posiada charakterystyczny dla odmian kush smak oraz wyczuwalne, sosnowe nuty.

Rośliny tej odmiany posiadają gęste, lepkie pąki z pomarańczowymi słupkami, a po zmieleniu, rozwaleniu i zapaleniu, ta odmiana może sprawić, że doświadczysz mocnego, euforycznego haju. W większych dawkach może nawet sprawić, że poczujesz się zrelaksowany i nieco senny, co czyni ją doskonałą odmianą, którą można stosować zarówno w dzień, jak i w nocy.

Jeśli chciał byś kupić nasiona marihuany jakiś fajnych tropikalnych odmiany, to Polecamy Ci sprawdzić ofertę sklepu https://thc-thc.com, jest to sklep z nasionami konopi, który działa nieprzerwanie na rynku konopnym od 2005 roku, dzięki czemu jest pewnym miejscem do kupienia tego typu produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.