Ból gardła po paleniu marihuany

Jak złagodzić ból gardła po paleniu marihuany?

Więc… jesteś gotowy na sesję palenia. Rolujesz świetnego blanta, odpalasz go i okazuje się, że twoje gardło boli tak bardzo, że nie jesteś w stanie kontynuować palenia. Odłóż blanta na bok i przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się jak szybko pozbyć się tego bólu i uniknąć jego wystąpieniu w przyszłości.

Ból gardła podczas palenia ulubionej odmiany może zrujnować to doświadczenie. Wiele ludzi preferuje palenie jointów, blantów niż jedzenie produktów spożywczych z marihuaną. Dla tych ludzi ból gardła może okazać się bardzo irytującą rzeczywistością.

DLACZEGO WYSTĘPUJE BÓL GARDŁA

Niestety, ale istnieje wiele przyczyn bólu gardła. Najgorzej jeśli już jesteś chory, ponieważ niewiele możesz w tym przypadku zrobić, musisz po prostu przeczekać.

Jeśli nie jesteś chory i nie byłeś ostatnio na głośnym festiwalu muzycznym na którym zdarłeś całe gardło, istnieje duże prawdopodobieństwo, że bardzo dużo palisz. Lub za mocno palisz. Być może bierzesz zbyt duże buchy, które powodują kaszel tylko zwiększający doświadczany przez ciebie dyskomfort.

Istnieje także prawdopodobieństwo, że marihuana którą palisz jest słabo wysuszona/ zakonserwowana. Wilgoć w marihuanie powoduje ostrzejszy dym. Jeśli twój dostawca nie suszy prawidłowo pąków, istnieją duże szanse, że także nie przeprowadza poprawnie curingu. Oprócz tego, osoba ta może także wykorzystywać ostre substancje chemiczne lub pestycydy, aby osiągać większe plony. Ty możesz tego nie zauważyć, ale twoje gardło poczuje to z pewnością. Na koniec spróbuj użyć mniejszych ilości tytoniu, jeśli używasz go do rolowania jointów.

JAK ZŁAGODZIĆ BÓL GARDŁA

Po pierwsze, jeśli robisz jakąkolwiek z powyżej wymienionych rzeczy – przestań. Postaraj się brać mniejsze i krótsze buchy. Spróbuj odpoczywać chwilę pomiędzy kolejnymi zaciągnięciami.

Kolejną rzeczą, która jest absolutnie niezbędna, jest posiadanie pod ręką butelki wody. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży czy w domu. Picie kilku łyków wody przed, w trakcie oraz po zakończeniu procesu znacznie poprawi doznania – i zapewni ci odpowiednie nawodnienie. Możesz również rozważyć przygotowanie herbaty z miodem, która delikatnie ogrzeje i zabezpieczy twoje gardło.

Oprócz tego przydać mogą się pastylki na gardło. Działają szybko, i jedyna rzecz, o którą tak naprawdę musisz zadbać jest upewnienie się, że nie przyjmujesz więcej niż zalecana ilość. Jeśli nadal nie czujesz się dobrze, możesz pójść o krok dalej. Wiele osób płucze gardło ciepłą, osoloną wodą. Nie jesteśmy pewni co do badań na ten temat, ale ten sposób naprawdę działa. Po prostu rozpuść łyżeczkę soli w szklance ciepłej wody i przepłucz nią gardło. Nie połykaj tej wody – połykanie może powodować większe odwodnienie.

DZIAŁANIA ZAPOBIEGAWCZE

Upewnij się, że marihuana którą palisz jest wysokiej jakości i że dobrze zrolowałeś jointa, lub blanta. Dobrze rozdrobnij pąki, usuwając z między nich środkową łodygę, wybierz duże liście cukrowe, jeśli jesteś w stanie je zobaczyć. Jeśli rolujesz blanta, postaraj się używać papierków konopnych. Są one znacznie gładsze niż te tytoniowe. A jeśli rolujesz jointa, staraj się stosować jak najcieńszych i jak najbardziej naturalnych papierków jakie możesz znaleźć.

A jeśli naprawdę chcesz przenieść palenie na wyższy poziom, możesz kupić nawilżacz powietrza i trzymać go w pokoju, w którym palisz marihuanę. Zapewni to, że powietrze nie będzie suche i pomoże uwolnić gardło oraz zatoki od podrażnień. I wreszcie, postaraj się trzymać z dala od pikantnych i kwaśnych potraw podczas palenia. Oznacza to trzymanie się z daleka od wszystkiego, co meksykańskie, indyjskie, a także owoców takich jak cytryny czy kwaśne pomarańcze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.