Portugalia legalizuje medyczną marihuanę

Portugalia legalizuje medyczną marihuanę, CBDLeczy.pl

Portugalia podejmuje kroki w kierunku legalizacji medycznej marihuany.

Stanowisko Portugalii wobec marihuany złagodziło się po przyjęciu ustawy zezwalającej na stosowanie medycznej marihuany. Pomimo rygorystycznych przepisów, kraj dalej idzie w kierunku swoich europejskich odpowiedników.

Biorąc pod uwagę klimat subtropikalny oraz naprawdę długie lata, Portugalia jest idealna do uprawy roślin, które potrzebują dużo światła słonecznego. Wiele osób porównuje Portugalię do Kalifornii, ze względu na jej naturalną przydatność do uprawy cannabis. Patrząc na miliardowy przemysł cannabis, który istnieje w Kalifornii, można powiedzieć, że Portugalia postanowiła pójść w jej ślady.

• Mały krok dla Portugalii…

W Portugalii mocno walczy się z postawą wobec narkotyków. W 2001 roku kraj zdekryminalizował wszystkie narkotyki, próbując walczyć z uzależnieniem od heroiny, które ogarniało cały kraj. Od tego czasu, powstało kilka plantacji cannabis, które eksportują ją do innych krajów. Obecnie przyjęto nowe przepisy, które głosują za zatwierdzeniem nowych leków na bazie cannabis.

Dla wielu europejskich krajów jest to coś nowego. Stosowanie medycznej marihuany zatwierdziły już Niemcy i Włochy. I mimo tego, że Portugalia pozostaje lekko w tyle, jest ona na dobrej ścieżce.

• …duży krok dla przemysłu cannabis

Głosowanie zatwierdzone przez rząd Portugalii jest niewątpliwie sporym krokiem w przemyśle cannabis. Osoby pragnące leczyć się z pomocą marihuany wreszcie mają na to szansę. Wielu użytkowników chwali marihuanę za pomoc w objawach chronicznego bólu, stanów lękowych, stresu, a nawet w walce z depresją. Pomimo uchwalenia tej ustawy, zwolennicy marihuany w Portugalii nadal muszą walczyć o poparcie.

• Co teraz?

Oczywiście nadal obowiązują surowe przepisy kontrolujące niedozwolone substancje. Medyczna marihuana dostępna będzie tylko na receptę i tylko w licencjonowanych aptekach. Organ regulacyjny – „Infarmed” – licencjonować będzie wszelkiego rodzaju leki na bazie cannabis. Infarmed nadzoruje produkty medyczne i zdrowotne w całej Portugalii.

Nie ma wątpliwości, że w miarę tego jak kraj uczyć się będzie o korzyściach marihuany, prowadzone będą dalsze dyskusje i debaty dotyczące legalizacji rekreacyjnej marihuany. Brawo Portugalia, czekamy na więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.