Gastrofaza

Użytkownicy medycznej marihuany często mają nadzieję na polepszenie ich apetytu dzięki roślinie, podczas gdy wielu rekreacyjnych użytkowników cannabis ubolewa z powodu tego faktu i objada się niepotrzebnie podczas tego typu epizodów.

Dobra wiadomość jest tak, że każdy użytkownik cannabis może zaspokoić swój głód dzięki zdrowszym opcjom, które wciąż smakują świetnie.

Mimo iż pacjenci medyczni wyczekują wyżej wspomnianych epizodów z niecierpliwością, aby w końcu móc zjeść normalny posiłek, dla wielu rekreacyjnych użytkowników cannabis może być to problem. OK, niektórzy mogą cieszyć się z powodu pretekstu, aby w końcu najeść się jak świnia fast – foodów, jednak jedzenie podczas gastrofazy wcale nie musi być niezdrowe!

Hamburgery należą do jednych z najczęstszych wyborów podczas gastro. Nocna wyprawa do miejscowej burgerowni z pewnością nie jest dobrym pomysłem. Taki burger zazwyczaj przesiąknięty jest tłuszczem oraz ciężkim sosem, i zazwyczaj serwowany jest w niezdrowej, napompowanej pszennej bułce. Czasami nawet nie smakuje dobrze, ale na gastro i tak nie zwracasz na to uwagi. Co gorsza, w żaden sposób nie odżywia on twojego ciała, a większość osób często żałuje decyzji zjedzenia go.

Szarpana wołowina może być świetną alternatywą dla takiego burgera. Co więcej, w tej samej cenie co na mieście, możesz dobrze zjeść w domu. Zgadza się, że bydło, które jest dobrze karmione i nie jest zamknięte w klatkach daje najlepsze mięso.

Gruby, soczysty stek lub zdrowy hamburger, który możesz przygotować w domu w ciągu kilku minut, nie zniszczy ani środowiska ani twojej diety. Oczywiście, organiczne mięso może kosztować trochę więcej, ale jeśli przygotujesz je w domu z pewnością okaże się ono o wiele tańsze niż wycieczka do McDonalds – dodaj koszty podróży, czas, i finalnie zamówienie większej ilości posiłków niż byś normalnie zjadł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.