Odchudzające działanie nasion marihuany

Odchudzające działanie nasion marihuany, CBDLeczy.pl

Uwaga, regularni użytkownicy marihuany:

według niedawno opublikowanych badań, bardzo prawdopodobne jest, że posiadasz niższy wskaźnik masy ciała (BMI) lub mniej prawdopodobnie cierpieć będzie na nadwagę lub otyłość.

Zaraz, zaraz… a co z gastrofazą? Wiele osób, które palą marihuanę, zauważyli że powoduje ona wzmożony apetyt.

Badanie przeprowadzone przez naukowców z Yale polegało na podaniu myszom cannabis, co z kolei wykazało, że marihuana hamuje działanie neuronów POMC. Co to oznacza? Neurony POMC to grupa komórek nerwowych w mózgu, które odpowiadają za to czy czujesz głód czy nie. Zatem po spożyciu marihuany czujesz wzmożony apetyt właśnie dzięki temu procesowi.

W każdym razie, otyłość i waga to bardziej złożone zjawisko niż po prostu jedzenie większej ilości pożywienia. To czy przytyjesz zależy również od tego co jesz, kiedy jesz, co robisz w ciągu dnia i tak dalej.

Otyłość powodowana jest przez formacje biologiczne, behawioralne, społeczne, środowiskowe, ekonomiczne, kulturowe i tak dalej. Otyłość jest zjawiskiem złożonym.

W tym temacie wykonano również inne badanie, które opublikowano w Journal of Mental Health Policy and Economic. W tym badaniu naukowcy z University of Miami ustalili, że w grupie ponad 13.000 osób, kobiety które codziennie palą marihuanę miały średnio o 3,1 procent niższe BMI niż kobiety, które wcale nie palą marihuanę. W podobnej grupie mężczyzn między jednymi a drugimi różnica wynosiła około 2,7 procent.

Bardzo ciekawe spostrzeżenia, nie sądzisz? Nie powinieneś obawiać się wzmożonego apetytu, ponieważ jak widać, nie jest to jedyny czynnik wpływający na twoją wagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.