Pokemon Go

Pokemon Go to idealna gra dla palaczy marihuany!

Jeśli nie żyjesz pod kamieniem, z pewnością świadom jesteś istnienia Pokemon Go. A jeśli to czytasz, z pewnością już wiesz, jak zabawnie jest grać w pokemony, kiedy jesteś na haju.

Pokemon Go to zabawna i wciągająca gra. Jest to idealna gra dla palaczy marihuany.

• Zmusza cię, aby wyjść z domu.

Jednym z głównych i pozytywnych aspektów tej gry, jest fakt, że Pokemon Go zmusza cię do wyjścia z domu. Nie będziesz w stanie złapać unikalnego pokemona kiedy będziesz siedział na kanapie. Z pewnością już wiesz, że marihuana i aktywność fizyczna idą dobrze w parze. Rodzaj cardio, który uprawiasz podczas polowania na pokemony, również wpłynie na jakość twojego haju, szczególnie jeśli natrafisz na rzadkie, trudne do złapania pokemony,

• Zabawa z przyjaciółmi.

Wychodzenie na dwór by złapać pokemona jest zabawne samo w sobie, ale staje się jeszcze bardziej zabawne, gdy masz zamiar robić to z przyjaciółmi. Po wypaleniu marihuany, zamiast grać w grę wideo lub oglądać telewizję zaproponuj Pokemon Go. Na pewno znajdzie się wielu chętnych!

• Motywacja.

W zależności od rodzaju marihuany, która lubisz, po paleniu możesz być zmuszony do leżenia cały wieczór na kanapie. Odkąd nasi znajomi grają w Pokemon Go, codziennie chodzą na długie spacery, mimo że wcześniej byli bardzo zadowoleniu z pobytu w klimatyzowanym mieszkanku i oglądaniu telewizji lub YouTube. Chęć grania w Pokemon Go jest w stanie przebić każde pragnienie pozostania w domu.

• Pozytywne wspomnienia.

Większość osób, które teraz grają w Pokemon Go, pamięta gry i kreskówki z lat dziewięćdziesiątych. Niezależnie od tego, czy byłeś wtedy tylko dzieckiem, czy pamiętasz oglądanie pokemonów; ta gra przyciągnie wszelkiego rodzaju dobre wspomnienia. Gwarantujemy.

• Odkryjesz nowe miejsca.

Kto nie lubi odkrywać nowych miejsc, zwłaszcza po marihuanie? Jeśli nie zauważyłeś, większość Pokestopów w twoim mieście to fajne punkty orientacyjne, lub dzieła sztuki, które ludzie zazwyczaj ignorują.

Nie będziemy cię kłamać, bardzo łatwo uzależnić się od tej gry, ale zdecydowanie ma ona pozytywny wpływ na życie. Sprawia, że ludzie wstają z przysłowiowej kanapy i wychodzą z domu. Pokemon Go zapewnia zabawę i rozrywkę. Podczas gry można z powrotem poczuć się jak dziecko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.