Recenzja Odmiany Konopi Sour Diesel

opis i charakterystyka nasion marihuany odmiany sour diesel

Początki tej słynnej odmiany nie zostały dobrze udokumentowane. Niektórzy mówią, iż odmiana pochodzi z fenotypu Chemdawg, która jest inna i nieco bardziej podobna do odmian sativa. Inni mówią, że Sour Diesel jest mieszanką kilku odmian, w tym Original Diesel i nieznanego fenotypu skunka. Oryginalny Diesel sam w sobie jest mieszanką Super Skunk, Northern Lights, Chemdawg oraz fenotypu Skunk.

Sour Diesel to wyraźny faworyt wśród pacjentów medycznej marihuany, a także wśród fanów rekreacyjnej marihuany. Odmiana ma benzynowy zapach, który odróżnia ją od wszystkich innych odmian. Jej nasiona marihuany są dostępne między innymi w sklepie internetowym thc-thc.com, który jest liderem branży konopnej na Polskim rynku.

Wiele pacjentów medycznej marihuany rozpoczyna swój dzień od Sour Diesel, ponieważ odmiana zapewnia ekstra dawkę energii i wręcz sprawia, że czujesz się gotowy do działania. Efekty odmiany mocno skupiają się na głowie. Palacze często nie czują żadnych efektów w ciele, co jest przeciwieństwem do innych odmian cannabis.

Biorąc pod uwagę, że ta konkretna odmiana marihuany wykorzystywana jest do celów medycznych, przed dokonaniem zakupu niezbędna jest ocena jakości… a Sour Diesel otrzymuje najwyższe noty pod każdym kątem.

Sour Diesel, gdy palona jest w odpowiednich proporcjach, może również okazać się jednym z najlepszym rozwiązań w przypadku przewlekłej depresji. W rzeczywistości, może zdziałać prawdziwe cuda w przypadku pacjentów zmagających się z niekończącymi się napadami depresji.

Jeśli szukasz mocnej i skutecznej odmiany, twoim wyborem powinna być Sour Diesel. Mimo iż nie powoduje paranoi i mocnych efektów psychodelicznych, odmiana jest dość wciągająca, co oznacza, że możesz pozwolić sobie na palenie i nadal mieć głowę na karku.

Jeśli jednak jesteś początkującym użytkownikiem, zalecamy powolny start. Palenie marihuany powinno być źródłem przyjemności, nie problemów.

Zawsze jednak mądrze zebrać jest jak najwięcej informacji przed wyborem odpowiedniej odmiany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.